Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz kpista #29246 üzenetére

    A hazai használt piac egy kalap szar. A külföldi, lengyel webshopos árakon mennek a használt replikák, jó esetben eredeti áron, mikor 30-50-70% akcióban vették. Rossz esetben akciós áron a sérült, törött, hiányos replikák, "csak 500Ft-os baja van, de nincs kedvem hozzá"...
    Pár hete láttam: eladó egy komplett fegyver, nekem csak az egy alkatrésze kell, a többit viheted. Az az alkatrész külön nem beszerezhető, így egy komplett fegyvert vett meg érte...
    Minek az 5 tár? Hát szobában gyakorolt IPSC, IDPA lövészetet, 1500-3000 lövés hetente... Tárcserét gyakorolta, tár leesve a betonra, tárajak eltörve a tárcserekor, persze javítva, de ezek nem arra vannak...

    De hazudok, ritkán vannak jó ajánlatok, ép fegyver, nem összegányolva valami festéssel, belehajigálva válogatás nélkül mindenféle tuningalkatrész.

    A hazai bolt megint ugyanez: a választék kimerül a kúrens termékekben, vagyis az általános, könnyen fogyó fegyverekben, kiegészítőkben, alkatrészekben. Főleg maroklőfegyverből nincs választék. Nem is tudom, volt-e valaha magyarországi forgalmazónál Glock 19. Pár AK variáns, G36, Mp5, M4 az AEG-ek terén, már az M14 is kuriózum, M249-ből valamit tartanak, mert hátha valaki gyúrni akar, de alkatrész már nincs hozzá, csak rendelésre.

    N€T0X|N: nekem is több a fegyverem, mint a szabadidőm.
    M4-ből 2 db, összesen vagy 20 tárral, M3 shoti 23 shellel, Glock 26 Ad és Glock 18C összesen 5 működő tárral, két AUG A1 6 tárral.
    Na meg haver cucca is itt van: Mp5 A4 zacskóvan, M14 EBR, Dragunov és egy Glock AEP.
    Fenntartom a jogot, hogy valamit kifelejtettem.
    Van itt még egy Modify komplett gearbox, pár fet, preccső, egy jó marék guarder hop up gumi, rugó, Guarder FTK, kényelmes markolat az M4-re, akkucsatlakozó, red dot irányzék, 2 db 125 cm merev fegyverkoffer és pár fegyvertáska, hadi IBA mellény, és még pár molle-s.
    És úgy nézem, idén nyáron sem lesz időm rendbeszedni a cuccot, pedig tisztítani szeretném a portfóliót. Az egyik M4 új, de annyira, hogy még nem is lőttem vele, csak szó szerint párat, hogy működik-e. Akkucsatit kéne rajta cserélni rajta. A másik M4-et bontom, adom elfelé.
    Az egyik AUG donor a test miatt, majd szedem szét, ami kell, a többit adom el.
    A Glock 26 Ad felesleges, megy el az is idővel.
    A haver se döntötte még el, hogy eladná-e a motyót, vagy héve-hóba játszana.
    A mellények egy része is felesleges. A hadi IBA tuti marad kültérre, woodland, a többi megy, csak rendelek majd egy fekete 5.11 Tactical molle alapot, az open top zsebek és gyorstok a pisztolyhoz már megvannak, mehet CQB-ra.
    Ami mindenképp marad: a shoti, az új M4, az AUG és a G18C. Tárat nem adok el, legfeljebb nem kell töltenem játék közben. ;] Alig van egy-két high cap.

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

Új hozzászólás Aktív témák