Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • feka007

    nagyúr

    válasz feka007 #2853 üzenetére

    Védőszemüvegnek ez jó? Ez nem fedi az egész arcot, de ha ráhúzok egy símaszkot, akkor már nem olyan szar ha arcontalálnak, nem?
    Mod: most szóltak, hogy 4k-ért sisakot is tudnak hozni :R

    [ Szerkesztve ]

  • Djuree

    félisten

    válasz feka007 #2853 üzenetére

    pisztolyt felesleges venned addig amíg nem tudsz komolyabbat venni (15k-nál kezdődik egy jobb full fém GBB-s pisztoly). használni amúgysem fogod, max. 1-2x ha lemerül az akksi. inkább egy tartalék akksit vegyél az ak-hoz :K

    kezdetnek vegyél egy magyar gyakorlót például, mondjuk a nowarban. max 10k-ból megvan alsó-felső, de ha szétnézel neten (vatera stb.) akkor 6-7k-ból is megvan. később majd úgyis veszel jobb cuccokat, de az drágább jóval.

    nem is érdemes nagyon pénzt beleölni először, mert lehet hogy nem is tetszik a játék és akkor sok pénzed bánja.

    sisak sztem felesleges. kényelmetlen és nehéz is, nap végére fájni fog a nyakad mint állat, hosszútávon nem jó. persze ha műanyag akkor nem gond de sztem felesleges. én egy boonie-t hordok. könnyű, nap ellen is nagyon jó és védi a fejet is. ezt is kapsz a nowarban, minden féle mintájút.

    lőszer mondjuk 0.25-ös guarder, marui, blaster ezek a jobbak.

    ...és a szemüveg amit linkeltél tökéletes. én mondjuk rácsos maszkot használok, nem párásodik mint a szemüveg (állandóan törölgetni fogod már most szólok :D ) és védi az egész arcot meg a fület is ;) de te tudod, vannak akik szemüveg + neoprén maszkra esküsznek, vannak akik maszkra :DD
    (én maszkos vagyok, sztem jobb és kényelmesebb + nem párásodik, és akinek érzékeny a szeme a napra (mint nekem) annak jó nap ellen is a rács ami a maszkon van, elég jól megszűri a napot, szemüvegből meg kéne napszemüveg, de épületben meg nem látnál semmit napszemüvegben, ezért ott cserélhetnéd is le simára, de ha nem bántja a szemed az erős nap akkor nincs ilyen gond)

    (külhonból jobb cuccokat rendelni, de most a szar ft miatt ez nem játszik sajna :( )

    ha van kérdésed még akkor írjad :K

    ja és softair.hu-t nézegesd, használt cuccokat érdemes venni és olcsóak is általában ott ;)

    az airsoft-jatekok.hu-n meg tudsz nézni játékokat (igaz a softair-en is vannak játékok).

    [ Szerkesztve ]

    LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Új hozzászólás Aktív témák