Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stefanitsr

    senior tag

    válasz Hurkaleves #12789 üzenetére

    A gyári rugója, egy JG g36-osból kiszedett gyári rugó, egy Ares M100-as, simán elfértek benne. Egy Cyma CM.028-ból vagy JG M16a1-ből származó rugó akadt fel benne, de ismétlem beletettem egy csapágyazott rugóvezetőt is ami 5-7mm-el lerövidítette azt a helyet ahol a dugó felhúzott állapotában a rugónak el kell férnie.

    Egyébként előtte próbálkoztam + előfeszítés berakásával is a boxba (alátétek a csapágy elé a rugóvezetőn, amiknek sajna volt oldalirányú játéka is (mindig csak sajáttal kísérletezzetek :DDD), és picit forgácsolt a dugó belsejéből ahogy próbálkoztam vele, ami behullhatott a dugó mellé, a box és a dugó közé, ezért ha úgy vesszük szorulhatott ettől is. Most szétszedtem és kipucoltam szépen, másik rugót tettem bele, de szeretném ezt a rugót visszatenni, hogy lássam ez okozta-e a balhét (Meg ezzel 385 fps volt ami nekem ideális volna).

    Max visszateszem a gyári rugóvezetőt, nekem úgysem szokott annyira durva teljesítmény ugrást hozni...

    [ Szerkesztve ]

    RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

Új hozzászólás Aktív témák