Új hozzászólás Aktív témák

  • Atke

    senior tag

    válasz macilaci78 #30199 üzenetére


    "Tetszik az airsoft, bele is vágok egy sniperrel - a kínálat aljáról, 1,8× áron." Ezt nem értem. Belépő out of box sniperről volt szó.

    "Tetszik túramotorosát, veszek is egy ETZ-t." Bar10 nem egy ETZ (40 éves valami) De az hogy maga a motorozás bejön-e le tudod mérni. Sőt szerintem sokan vagyonokat fizetnek mai napig hogy ilyet hajtsanak.

    "Tetszik a tájfutás, veszek is egy dorkót." Ez mint ha légfegyverrel akarna airsoftozni hasonlat.

    CS: Szóval vegyen pisztolyt? Mert 800$-ból nem jön ki AK/M4 :D

    Bringa: Rockrider volt :D De látod! Pont itt igazolódik be amit mondtam! Elmentem a Normafára, visított, nyegergett, sírt a bringa alattam... Nem azt mondtam hogy a bringázás szar, hanem hogy ez a bringa nem jó nekem....Szóval szar az MB44xxxxxx, de az airsoft király :D

    Drón: De DJI Phantom. Ezzel tanultam meg, tudtam mire kell, és f@szság lett volna egy gimbal nélküli homályfelvevőt venni :D

    AEG: A szóban forgó Cyma CM048 (cm.028-ról ugye odák vannk) ezt nem ismerem, de!
    megveszi emberünk ezt 163 euróért. Neked meg meg van 2 éve"ugyanez", egy guarder,vagy ML preccsővel, Minőségi gumival, valami jobb lenyomóval, alu OO nozzlel, lipósítva és 0,28-30-as bb-vel etetve. Így is érheti csalódás, mint engem a bérelt AK-val, de ott is, bringánál is, tudtam hogy nem én vagyok a szük keresztmetszett (egy ideig)
    Nyílván olcsóbb egy AEG, de ha megépítesz egyet( pl a krytac-od) Azért az vetekszik egy épített jobb VSR-el. De pont ezért valóm mindig azt, hogy jobb egy jobb használt, mint egy gagyibb új. Volt CA és Specna is ami szar volt dobozból kivéve,törött elsütő, meg a betonra kötött kenőanyag, ledarált a CA geraboxba mindent aminek foga volt. (120-ért 2005ben)

    #30200 N€T0X|N: Az embereknek jogukban áll hülyének lenni :D

    #30198 DNReNTi :valószínű! Egyszer CQB-ra, 14-5 éves gyerek hozta a Marui G-specet, pár kör után nálam kötött ki, odaadtam neki az m4-em, legjobb sniperkedés volt, bújtam,másztam,fentről szedtem le a sok álló embert, azt se tudták honnan jön az áldás :DDD De nyílván nem oda való,de jó élmény volt

Új hozzászólás Aktív témák