Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz Atke #29862 üzenetére

    dmrnek nem igazán hiszem hogy akkora mondás, voltak próbálkozások gázos csipákra, van is egy mellettem a szekrényben m700 takedown kjw féle, de igazából nem véletlenül nem terjedt el. A gáznyomás ingadozása sem épp ideális az ilyennek, eleve max propánnal hajtanám hogy ne köpje tele a gumit meg a csövet szilikonnal, az elsütő akkor is hosszú és kemény, ésatöbbi. Én biztos nem erre indulnék el dmr szinten.

    Drizzt01: ha télen nem játszol nagyon és nem is tervezel, nagyon megfontoltan és főleg kevest lősz illetve a gázos élet minden velejáróját is elvállalod igazából sok meglepetés nem fog érni... Nyilván ezek jobban igénylik a tisztítást, kenést mint egy aeg, amit leteszel játék után aztán köv játék előtt előkapod és go, vihetsz magaddal elég sok tárat mert a 24 bb azért elég kevéske, a tárak mint a legtöbb esetben a gázos cuccoknál előbb utóbb tudnak ereszteni, a szelepekkel lehet gond...

    Nem tudom. Én ezzel úgy vagyok, hogy ha már gázos akkor az legyen rendes, csattogjon meg minden. Ez félúton van az aeg meg egy gbbr között, és nem igazán érzem hogy akkora buli lenne ezért. Főleg hogy ezt kvázi pisztoly méretben is tudja...

Új hozzászólás Aktív témák