Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    Helló,

    Két okból nyitom ezt a topicot, egyfelől mert még nincs ilyen, másfelől pedig mert akadt egy kis gondom, és hát hol máshol is lehetne felvetni a kérdést, mint egy a téma nevét viselő topicban?!

    Szóval, a történet a következő: Fiery volt olyan kedves, és a nagy program promós topicban jelezte, hogy most 10 $ -ért lehet megvásásrolni eme nagyszerű szoftvert. Kicsit hezitáltam és bár pár hónappal korábban a Trial verzióját próbáltam annak - a próbaváltozatiságából adódó fogyatékosságai miatt - voltak olyan részek amelyek egész egyszerűen nem működtek, így végül az alapján vásároltam meg a programot, hogy majd így nyilván többet fogok belőle látni - pl a trail verzióban nincs G15 support sem - , meg ugye 10 $ nem nagy összeg, ráadásul 3 gépes licenc és ez meg nagy nevű cucc egyébként is.

    Be is konfiguráltam - a G15 LCD kijelzését is testre szabtam - eldöntöttem, hogy a merevlemez és az SSD hőmérséklet kijelzését a tárca értesítési területén továbbra is a Hard Disk Sentinnelel fogom figyelni - a G15 kijelzőjére a háttértárolók hőmérsékletét is az AIDA-val íratom ki - , a GPU és a CPU hőmérsékletét valamint a ventilátoraik sebességét már az AIDA-ra bízom.

    Az eddig használt Core Temp-et pedig nyugdíjaztam.

    Aztán jött az az effekt, amire már telepítés előtt is kíváncsi voltam. Nevezetesen az, hogy Windows 7 illetve Windows Vista rendszeren elindul a szoftver rendszergazdai jogosultság nélküli azaz általános jogú fiókon is, de nem fogja tudni lekérni a hőmérsékleti adatokat. Ez nem lepett meg, mert ez volt a helyzet, a Speedfannal, a Core Temp-el, a Hard Disk Sentinnellel stb...

    Gondoltam, hogy majd rendszergazdai jogosultsággal kell futtatnom , normál fiókon is, így hát kikapcsoltam a programban, hogy töltődjön be a Windows-al együtt az AIDA64...

    Ráadásul duplán vettem ki, egyszer normál felhasználói fiók alól indítva - a program nem dob fel UAC ablakot - egyszer pedig rendszergazdaként indítva.

    Tehát sehogy sincs bepipálva mégis elindul. Ami azért zavaró, mert ha elindítom normál felhasználói fiók alól a gépet, az AIDA elindul, majd nekem ki kell lépnem belőle, aztán a start menüben az ikonján jobb klikk és Futtatás rendszergazdaként.

    Már néztem, az indítópultban nincs benne, megnéztem AVG Startup Manager-el, msconfiggal... még csak említés szintjén sincs. Hogyan lehetne megoldani a dolgot?

  • Viktor77

    titán

    válasz #41133696 #1 üzenetére

    Biztos nincs ilyen topic? :)

    Ugye nem baj, ha bezárom? :)

    Csinálni kell. Kész. Pont.

Aktív témák