Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BonFire

    veterán

    válasz littlemamba #11449 üzenetére

    Te akkor valamit nagyon elállítottál, mert a Bridge nem egy általános intéző, hanem kizárólag az Adobe programcsalád fájlmenedzsere. Valószínűleg egy mappára Browse in Adobe Bridge CS5 paranccsal kattintottál, és magáévá tette.

    Mindazonáltal az Explorernek működnie kéne, valamit te nagyon eltúrtál rendszerszinten. Próbálkozz egy rendszer visszaállítással arra az időpontra, amikor még nem volt a Bridge telepítve. A következő telepítéskor pedig ne engedd neki, hogy bármilyen fájlt is magához társítson.

    (Sose értettem, minek kell széthekkelni a Windowst, főleg úgy, hogy nem is tudja, mit csinál...) :(((

    [ Szerkesztve ]

    A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

  • BonFire

    veterán

    válasz littlemamba #11451 üzenetére

    Naná, hogy nem megy fel, ha már egyszer fenn van! Mondtam, hogy állítsd vissza a rendszert a telepítés előtti állapotra! Egymás nyakára nem telepítheted ugyanazt a programot. Tudod egyáltalán, hogy mit csinálsz? Kétlem.

    Ha mégis, akkor távolítsd el az összes Adobe terméket a gépről alaposan, majd takarítsd ki a registryt is. Revo Uninstaller futtatása teljes mélységű takarítással; utána CCleanerrel ganézás; utána Regedit megnyit-►"adobe"-ra keres, talált bejegyzést töröl, míg tiszta nem lesz az adatbázis; Win újraindít; szoftver újratelepít. Telepítés közben nem droid módon a Next-►Next-re kattint, hanem elolvassa, mi van odaírva, és nem engedi a fájltársításokat. Tudatosan telepít.

    Ennyi a feladat. Meg tudod csinálni? Csak azért kérdem, mert ez nem Photoshop probléma, hanem Windows kezelési probléma, ez pedig itt a Photoshop topic.

    (Érdekes módon mindig úgy történnek a teljes rendszerösszeomlások, hogy a júzer semmit se csinált vele.) :K

    A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

  • BonFire

    veterán

    válasz littlemamba #11453 üzenetére

    Mi a baj a stílussal? Degradáló? Én abból következtettem a hozzáértésedre, amit leírtál.

    "a Bridge intézővé válik..." – mitől válik intézővé? Itt megkérdőjeleződik, hogy egyáltalán tudod-e mi az az intéző.

    Írtam, hogy állítsd vissza a rendszert. Kétszer is leírtam. Megpróbáltad egyetlenegyszer is? Nem, különben írtad volna, hogy a rendszer visszaállítás nem segít, nem jött be, nincs mentett visszaállítási pontom, stb. Ennél a pontnál felmerült, hogy talán a Windows alapvető működésével sem vagy tisztában, ezért szó nélkül továbbléptem, és elmondtam, mi a teendő, belinkeltem a szükséges programokat, hogy még keresni se kelljen, végül pedig megjegyeztem, hogy azért ez nem az a fórum, ahol ilyesféle problémákat megoldanak, az a PCfórum Tudástára. Ez egy Photoshop topic, és az itt lézengők a Photoshoppal kapcsolatos kérdésekre vannak leginkább felkészülve. Ebből kifolyólag nem is túl esélyes, hogy a te problémádat itt meg tudjuk oldani. De legalább megpróbáltam. (Azt a kérdést már fel sem merem tenni, hogy ugye 64 bites rendszerre még véletlenül sem 32 bites Photoshopot telepítesz? Még megsértődnél, hogy ennyire sügérnek nézlek.)

    Erre én vagyok a rossz. Már ne haragudj, de a stílus olyan, amilyen; te jöttél ide kérdezni, azzal kell megelégedned, amit kapsz. Ha megkérsz a szervizben egy szakembert, jó magyar forintért az majd olyan szofisztikált lesz, ahogy a kedves vevőnek tetszik. Itt meg ez van.

    Ui.: kicsit több lesz, mint néhány óra, mire magadtól elhárítod a problémát. Photoshoppal kapcsolatos kérdéseket továbbra is szívesen várunk itt.

    [ Szerkesztve ]

    A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

  • ViZion

    félisten

    válasz littlemamba #11449 üzenetére

    Szia!
    Legközelebb oprendszert is írj, de sztem W7 lesz az. Futtatás, regedit. Bal oldalon HKEY_CLASSES_ROOT\Directory\shell\Bridge
    Ezen jobb klikk, törlés. Restart után vissza kellene állnia explorerre.
    Esetleg az Autoruns-al nézd át, szedd ki a felesleges elemeket. Rendszergazdaként futtasd, amiről nem tudod mi, azt ne piszkáld ;) Restart, kész. Elvileg. :U

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák