Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wyll

    őstag

    válasz BonFire #7899 üzenetére

    Amit lehet reklámozni, azt reklámozzák. Persze hogy nem a Make Default gomb hanem az erkély-management eszköz lesz a marketingesek kedvence :DDD Ezért jó nézni ilyen kis okos oktatóvideókat, hogy a többi is átjöjjön :)
    De a reklámozottak közül pl. a Puppet Warp szerintem még egész hasznos is – jó, nem használom minden nap, de sokszor hiányoltam valami ilyesmit, mikor a warppal csak szenvedett az ember (lásd pl a Boeing zászlót nemrég). Meg a content aware is tud hasznos lenni.

    A workspace gombok témája szerintem véleményes, és embere válogatja. Ha sok területtel foglalkozik valaki, vagy rászokik hogy az eszközmenük kibe-kapcsolgatása helyett mondjuk a workspace gombokkal érje el a különböző beállításokat, az lehet hogy hálás érte.
    De mindenesetre hogy értékes területet rabol el... hát, nem tudom. Mi elől?

    A Straighten gomb meg szerintem egyenesen nagyszerű. Nehogymár csak azért ne legyen odarakva, mert bár bonyolultabban és több kattintással, de eddig is meg lehetett csinálni nélküle az egyenesítést! Ezt te sem gondoltad komolyan... Ha valami lehet egyszerűbb és intuitívabb, akkor miért ne legyen az?! Erről szól a szoftver-ergonómia. És ez is olyan területre került, ahol eddig semmi nem volt, szóval nem rabol el újabbat, hanem az eddig feleslegesen elraboltat most kvázi hasznossá teszi.

    Az előzőleg említett érveid jóval súlyosabbak szerintem, csak egyben kevésbé is értek hozzájuk :N
    A Lanczos-interpoláció, roncsolásmentes nagyítás, és a hatékony, gyors 3D-s megjelenítés elég alap dolgoknak hangzanak, legalábbis ha azt vesszük hogy a világ legjobb képfeldolgozó szoftveréről beszélünk – ezek igenis legyenek benne egy ilyen programban.
    (A 3D-vel kapcsolatos meglátásodra viszont van egy olyan sejtésem, hogy a CS5-ben pont ezt lehet már állítgatni a Preferences > 3D paneljén:. De a 3D relatíve új dolog még a PS-ban, és nem is ez a fő ütőkártyája (én még sosem használtam), talán így könnyebben megbocsátható ez – most még.)

    [ Szerkesztve ]

    Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

Új hozzászólás Aktív témák