Új hozzászólás Aktív témák

  • BonFire

    veterán

    válasz Wyll #7898 üzenetére

    A fordítást megköszönném. Igazából még gyűjtögetek, bár ez a csaj mutatott egy csomó cool dolgot, amit nemigen reklámoztak. Pl hogy a rétegstílusok beállításait alapértelmezetté lehet immár tenni. Ez jó. A Smart Object menüpontnál tényleg sumákol. Belekezd, aztán gyorsan arrébb lapoz. Biztos közben jutott eszébe, hogy nem tudja, mire való. :DDD

    Nem metszegetném én a Ps torkát, mert szeretem, és szerintem a világ legjobb képszerkesztője, csak véleményem szerint csomó fölösleges fícsört raktak bele (mint az erkélyek és tornyok átrendezése egy épületen), míg jóval régebbi, hatásosabb és bevált dolgokat rendre kihagynak. És nem a lényeget hangsúlyozzák. Tulajdonképpen nem mindegy, hogy a Workspace-t lehulló menüből, vagy a szemed elé rakott gombbal váltogatod? Teljesen. Főleg annak a függvényében, hogy én nem is használok csak egy jól bevált munkafelületet. Most meg kipakolnak 6 db gombot, amit lehet, hogy sosem használnék. De aki használ is több workspace-t, valószínűleg nincs rá szüksége, hogy percenként váltogassa, így gyorsan el tudja érni. Csak éppen az a hat új gomb értékes pixeleket rabol el a haszos területből. Ahogyan a kiegyenesítő gomb. Ezt a műveletet eddig is el lehetett végezni, igaz, csak menüből, most meg ott éktelenkedik egy bazi nagy gombóc. Csak azért, mert eddig nem sokan találtak rá az Image Rotation►Arbitrary menüpontra. Erre kirakták az orruk elé, hogy nesze, lúzer, használjad, mert ilyet is tud, ahelyett, hogy megtanították volna őket.

    Szóval érted, na...

    A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

Új hozzászólás Aktív témák