Új hozzászólás Aktív témák

  • rii

    nagyúr

    válasz Syl #102 üzenetére

    jaja ... és a MASH TOOL kivételáével az illuból mindent át lehet hozni ID-be vektorosan, szerkeszthetőként is ... a MASH tool vektoros marad asszem, de továbbiakban nem szerkeszthető már ....

    de ha meg nem kell, hogy szerkesztheető legyen egy elem se, akkor úgy is át lehet hozni illuból, hogy vektoros marad ugyam, de nem szerkeszthető pontokbnól áll .... :) valami ilyesmi ...

    és a színeket is hozza persze a SWATCH-ba ... :)
    a második esetben meg nem hozza :) így nem lesz a swatch palettán +5000 szín

    mondjuk mindegyiknek van előnye is, meg hátránya is, ezért jó ez a kétféle lehetőség ...

    ez a "hogyan beszélgetnek az ADOBE programok" egy kissebb misét is megérne.

    én el nem tudnám mondani most, de a PASTE, meg a COPY PDF opciókkal kell játsazni a az EDIT/PREFERENCES-ben ....

    tudom, hogy senki nem kérdezte :DDD elnézést .. csak már fáradt vagyok és önkontrolloml zéró

    mondjuk ujszáérkesztés közben, ha az egész oldalt kijelöli az ember, és nyom egy CTRL-C, akkor jobb ha a Prefer COPY to PDF (vagy mi) ki van kapcsolva az IDben :) mert egy véleteln előre hozott PS képes 30 percig is rágódni rajta

    piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

Új hozzászólás Aktív témák