Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kazu

    csendes tag

    válasz liksoft #3306 üzenetére

    Megvan rajta az anyag ez tuti, de maga az OS nem látja a meghajtót sajtágépben. Fontos cucc van rajta, szinte mindenem. Mikor csináltam a raid-et ezt írta: creates a volume where equal portions of the volume are spread across all the disks. thie creates a volume with higher perfomarnce by accessing all diks at once, csak nem figyeltem én meg rányomtam, no comment. Mikor szétválaszottam, már unallocated-é tette, olyan mint egy új vinyó, viszont az adatok rajta vannak, csak elő kell őket hozni.

  • Sirpi

    senior tag

    válasz liksoft #3306 üzenetére

    Szia Liksoft!

    Köszönöm a segítségedet! (A válaszod után telefonon is beszéltünk, és ott még jobban megvilágítottad nekem a dolgokat). Szóval letöltöttem a samsung lemeztesztelő programját, előkotortam egy floppymeghajtót, a biztonság kedvéért frissítettem az alaplapon a biost is (a legújabb nem bétára), és megnéztem, mit lát a program. A teszt hibátlannak látta a vincsesztert (hm). Viszont a device info-ban ott volt megint az a furcsa dolog, hogy
    Current size: 31MB
    Native size: 953,xxx MB
    És mivel fontos adat úgyse volt rajta, megformáztam a programból, és meggyógyult :) Azóta is tökéletesen működik, a bios is 1000GB-osnak látja. Biztos-ami biztos alapon nem ezt tettem be rendszervinyónak. Szóval minden oké, még egyszer köszönöm a segítséged! (anélkül valszeg rohantam volna gariztatni, ahonnan szépen elhajtottak volna a lemezzel).

    Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

Új hozzászólás Aktív témák