Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • duduati

    aktív tag

    válasz liksoft #2301 üzenetére

    Aham. Értem. Na anyit nem ér meg azért. Akkor az a legegyszerübb ha adok neki egy puszit és elteszem a szekrénybe. Köszönöm szépen a segítségedet, meg hogy ilyen gyors voltál. Ha esetleg tudok én is segíteni neked majd valamiben akkor szolj. Mégegyszer köszi. Helló

  • #90996736

    törölt tag

    válasz liksoft #2301 üzenetére

    szia

    sajna voltam olyan ügyetlen hogy egy 500 GBos WD5000AAKB WD Caviar vinyót leejtettem ... ágy van vagy 60-70 cm magas ... alul csak 1cm-es szőnyegpadló .... USB 5.25" os házban van, lemezekre felföggeszteve (semmi gumírozott csillapítás). Mostanra 4* bekerreg felpörgéskor aztán szépen bevillog a USB rack lámpája mint mikor hibás a vinyó (és természetesen nem elérhető gépről ... ). Csak arra vagyok kiváncsi h ilyen típusú vinyónál ez feltétlen mechanikai hiba vagy ... illevte hogy pontosan mit jelent (ha egyáltalán akármit is) ez a 4 kerregés. Arra tippelek mint az alaplapoknál az alaplapi csipogók csippanása ... ha adsz priviben emailt tudok küldeni hanganyagot is ... csak kérnék szépen egy megerősítést h tényleg minden elveszett-e ...

    igazából videók, progik meg pár nem létfontosságú cucc volt rajta - azt hiszem ... arra gondoltam tovább szabotálom és kidobom a fenébe, de az elektronikája tutira jó. Esetleg ha kell szóljatok.

    part number: WD5000AAKB - 00YSA0

    bevallom azért is inkább örülnék ha ti vennétek át mert legalább biztos kezekben lenne a "megsemmisítés" mintsem h valaki a kukában rátalál és kihámoz belőle vmit ...

Új hozzászólás Aktív témák