Új hozzászólás Aktív témák

  • grunge

    addikt

    válasz buherka #373 üzenetére

    igy van, bár sztem ez a játképiac ugy ahogy van laposodni látszik...engem elsösorban a half-life2 mozgatott h uj gépet vegyek, ment a régin is de nem voltam hajlando lebutitva játszani :B szeretem még a szimulátorokat is, il2 sturmovik személyében, régen meg az autos játékokat is birtam de a maiak...hát...vicc. válogatos vagyok kicsit, de sztem ez nem baj:) most h vettem a gépet 30k maradt karira, és ebben az árkategoriában a 2600xt tetszett meg a legjobban, ez az elsö ati karim és teccik eddig (nem beszélve arrol h 20volt, és maradt lové heatpipe-ra is :) ). régebben nem vettem volna ati-t-. anno egyik haveromnak 9600xt-je volt jobb procival köritve meg ddr-ram, de némely openGL játék mint pl a kedvenc szimulátorom is szarabbul ment rajta mint az én ösi gef3-amon...jövö évre nézve talán jotékonyan hat majd az árakra h az ait legalább felsö-közép kategoriában fel tud mutatni valamit, ez a verseny talán jo mindenkinek:) 70et a gtx-ért??? :Y az igen! sztem nyugodtan kérhetsz érte többet is, pláne h gari is van még rajta...mégiscsak egy gtx-röl van szo! de ha enyiért tudnád csak elpaszolni és 63ért venni egy gts512-t akkor sztem tartsd meg:) van ebben a kariban még böven tartalék!

    159 SW 1.9 jtdm <3

Új hozzászólás Aktív témák