Új hozzászólás Aktív témák

  • 8th

    addikt

    válasz Parci #71 üzenetére

    Ha sűrűbb a forgalom és nem tudnának biztonságosan megelőzni akkor felveszem az előttem haladó tempóját és úszom az árral, ha kamion jön mögöttem ugyanez a szitu. Nem fogom szándékosan feltartani. Húszas éveimben évi átlag 3-5 alkalommal kaptak gyorshajtáson, fizettem már pont eleget. A traffipaxok országában ahol a rendőrség összes tevékenysége kimerül abban, hogy letámasztja a reklámtábla/szalagkorlát/bármi tövébe a háromlábút és egy tereptárgy mögé bújva végigbírságolja az ott elhaladókat nem is fogok ennél gyorsabban menni. Itt a kietlen Dél-Magyarországon simán belefér, hogy így közlekedjen az ember itt olyan gyér a forgalom, hogy nem tart fel vele senkit. Na meg annyi vad van errefelé, hogy ősszel és télen nem árt lejjebb venni a tempót.

    #72: az enyém pedig azt, hogy mindig az út és látási viszonyoknak megfelelően közlekedjünk.

    #73: 90-es korlátozásnál mondjuk 82km/h-val haladni nem akadályozás. Ha ugyanott csak 60-al vagy autópályán 80-al mennék bár a kresz szerint mindkettő szabályos lenne az már akadályozás lenne. Ez nem az. Ha valaki egy türelmetlen pöcs és akkor kezd előzésbe amikor annak nem adottak a feltételei akkor teljesen mindegy te mennyivel mész ugyanúgy megtörténhet a baj. Mehetsz te 100-al is ha egy ilyen tulok meg akar előzni meg is fog még ha veszélyeztet vele téged akkor is. Pont leszarja.

    [ Szerkesztve ]

    A demokrácia a csőcselék uralma

Új hozzászólás Aktív témák