Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Merigyuk

    csendes újonc

    válasz Lokids #9149 üzenetére

    Nekem is megérkezett 2 napja, és én is ezektől tartottam/tartok. Már kérdeztem is fentebb és azt írták 195 cm- vel is nagyon kényelmes és hogy nem húzzák ki teljesen vízszintesen az ülőlapot. Szeretném kérdezni , hogy te vagy többiek akik magasak hogyan állìtjátok be ? Van erről esetleg videó , hogy hogyan kell beállítani pontosan ? Valami szakszerű?alap videókat én is minden megnéztem. Amikor kihuzom akkor ha teljesen hátra ülök akkor érződik a rés és ülni sem olyan jó...ezért én is próbálom csak félig kihúzni az ülőlapot. Illetve még így elsőre annyi, hogy kicsit mintha lentebb nyomna a derék támasz rész mint kellene ( nincs benne derék támasz ugye, de az alap is erősen tart) ezt tudja valaki , hogy kb hol kell hogy tartson erősen ? Hallottam olyant , hogy kb ott ahol a nadrágszíjat hordja az ember kb ott kell hogy érezze a deréktamaszt ...az alapján kb ott van de kicsit nyom vmi csontot ott és egy idő után fáj. Esetleg ez pár napig lehet normális, amìg szokjuk az új széket , vagy egyből fullos érzés kellene, hogy legyen ? Köszi akinek van tapasztalata. Üdv

Új hozzászólás Aktív témák