Új hozzászólás Aktív témák

  • Neil Watts

    veterán

    Sziasztok!

    IKEA Markus szekem helyett keresnek valami komolyabbat nagyon max. 200k-ig. Ha alatta van valami jo, akkor ne tartsatok magatokban.

    Home office-ban tolom, programozok.

    A Markus hattamlajat neha igen kemenynek erzem, faj benne a hatam. Jo lenne valami emberbaratabb, a hatamhoz, gerincemhez jobban illeszkedo cucc.

    Adottsagaimat tekintve 90 kg es 175 cm korul vagyok. Teherbirasat tekintve a szek jo lenne ha nem lenne kicentizve (na nem mintha szukseg lenne ra, csak szeretem, ha van a szekekben anyag).

    Hintazni ne hintazzon, vagy be lehessen ugy allitani. A Markust is ugy hasznalom. Max 3-5 centit dol hatra a hatlap.

    Alapelvarasom az allithato karfa (magassagban, oldaliranyban, illetve elore hatra lehessen tolni a karfa lapjat - ha ezeken kivul valamiben tobbet tud, az sosem hatrany. :P )

    A Markusnal, barhogy ulok, az alkarom jo resze mindig log a levegoben. Ezt egy normalis karfaval ki lehetne kuszobolni szvsz.

    Legyen benne allithato derektamasz.

    Lehetoseg szerint szovet legyen, mesh hatlappal, vagy zart is jo, de azert szellozzon, amennyiben lehetseges.

    A Herman Millerek kiesnek a brutalis aruk miatt.

    Az alabbiakat ki fogom probalni, ha irtok meg, hogy mit probaljak a fenti igenyek alapjan, akkor azt koszonom. :)

    Az Antares szekekrol mi a nepitelet? A Boston H es a Lexington tetszik.
    Gamer vonalrol a Noblechairs Hero-t neztem.
    IKEA vonalrol az uj gamer MATCHSPEL-t nezem majd meg. :)

    Koszi a segitseget!

    Udv

Új hozzászólás Aktív témák