Új hozzászólás Aktív témák

  • Ispy

    veterán

    válasz BigBlackDog #1098 üzenetére

    Hát, ahogy nézem itt mindenki magára van utalva :DDD Nekem is most jön majd meg az AKRacing V2, ilyen netes preview-k sokat nem érnek, mert a legtöbbjük fizetett reklám. Azon kívül minden ember más és más ([link]), lehet ami nekem kényelmes, az neked nem az. Szóval elég szubjektív a dolog. Itt max a tartósság az, ami érdekes lenne, de a gémer székek esetében nem sok ilyen infó van (talán még túl fiatal az egész dolog), én annyi szűrtem eddig le (lehet tévesen), hogy a DXRacer esetében több a gond, az AK-nak viszont jó a supportja, ez ráadásul európai cég, nem amerikai.

    Szóval, ha tudsz menj el a pixel nevű céghez, náluk több gémer szék is ki van rakva. Illetve még annyi, hogy a gémer székek esetében az ár az ember méretével egyenes arányban nő, szóval az ilyen 50-60k-s székek inkább kisebb termetű embereknek lesz kényelmes, és a 100k-s székek jók a nagyobbaknak, a nagyon nagyoknak meg inkább a 150k-s.

    [ Szerkesztve ]

    "Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

Új hozzászólás Aktív témák