Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sonkas

    újonc

    FIGYELEM! Ezzel a bolttal kapcsolatban:
    ujmobil.hu / ujmobilok.hu
    A szép oldal és az azon található "év online boltja", valamint a "megbízható bolt" cimkék ellenére egy etikátlan, szabálytalanul működő helyről van szó, ahol nem tartják be az alapvető vásárlási szabályokat sem. Nem ajánlom senkinek hogy bármit is vásároljon itt, mert ha garanciás problémád vagy bármi más lenne a termékkel kapcsolatban, rájuk aztán nem számíthatsz! Ha esetleg meggondolnád magad és vissza szeretnéd vinni a terméket, azt ők nem veszik vissza, pedig az oldalukon ki is van írva az elállási jog! Igen, az oldalon kint van, de NEM TARTJÁK BE! Sok más hasonló dolog megtalálható még a szabályzat menüpont alatt az oldalon, amik nem teljesen úgy vannak (szabálytalanok) ahogyan lenniük kellene.

    Ezt mind onnan tudom, hogy volt szerencsétlenségem megismerkedni velük és SAJNOS vettem tőlük egy terméket amit - miután meggondoltam magam és mégsem kellett - SEMMILYEN MÓDON sem akartak visszavenni, pedig a termék még teljesen ÚJ volt!

    SENKINEK SEM AJÁNLOM, és ajánlom mindenkinek hogy kerülje a hasonló etikátlan és szabálytalanul működő "boltokat"! Csak a vásárlót/fogyasztót károsítják, valamint tévesztik meg már csak a puszta létezésükkel is!

Új hozzászólás Aktív témák