Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ,

    addikt

    válasz Biznisz Elek #2586 üzenetére

    Nem érdeklődtem, hanem megrendeltem, amit vissza is igazoltak. Egyébként sem valamelyik üzletükben akartam átvenni, hanem csomagszállítással, tehát nincs is annak jelentősége, hogy van-e nekik készleten bármelyik boltjukban is, vagy sem. Szerezzék be, ahogy teszi azt a többi bolt/webshop is nap mint nap. Folyamatosan rendelgetek egy csomó helyről, ami nincs nekik készleten, azt beszerzik, ez így megy manapság, mivel szinte sehol sem tartanak nagy árukészletet (van, ahol kicsit sem). Ha esetleg nem tudják beszerezni, akkor az a minimum lenne, hogy tájékoztatják a megrendelés törléséről a vásárlót. Eddig egyedül a kander művelte ezt, hogy se szó, se beszéd törölték a teljesíthetetlen megrendeléseket. Soha sehol semelyik bolt nem csinált még ilyent, mindenhol megadták a kellő tiszteletet az embernek.
    (Amúgy nem ezt a terméket rendeltem meg tőlük, hanem egy másikat, ezt csak példának hoztam fel, hogy tutira nem fogják tudni ezt sem beszerezni, és csak arra jók az ilyen kamu árak, hogy az árösszehasonlító oldalakon az első helyre kerüljenek, ha már más egyéb téren úgysem tudnak "domborítani".)

Új hozzászólás Aktív témák