Új hozzászólás Aktív témák

  • #64791808

    törölt tag


    Szar boltot akartok? Mistral. Felhívom őket, hogy van-e raktáron x eszköz. Nincsen. Tuti? Mert az online listán van. Ekkor beszól, hogy ha ő azt mondja, hogy nincs, akkor nincs. Hát jó. Elmegyek beszerző körútra, és az út a kérdéses mistral bolt mellett vezetett el, hát mondom bemegyek, hátha. Most jön a story.

    Bemegyek, le se szarnak. Két srác dumál, a csaj meg netezik. Odamegyek, köszörülöm a torkom, semmi. 5 perce várok, mikor elfogy a türelmem, és a szokásos kérdésemet bevetem: nem ismertek meg, srácok? én vagyok a vevőőőőő! Ezt követően megpróbálnak meggyőzni, hogy vegyek A4Tech egeret Razer helyett, mert az A4Tech német cég és német minőség. Itt közöltem, hogy ne pofázzál öreg, add amit kértem. És mit ád isten, volt. Mondom én telefonáltam, hogy van-e. Hát ő honnan tudja fejből, hogy mi van meg mi nincs. Modnom nem azt kérdeztem, hogy SZERINTED van-e és te mit tudsz, mert az nem érdekel. Az érdekel, hogy van-e, és vagy kideríted, vagy mondd azt, hogy nem tudod.

    Másik storym: router, náluk vettem, mert ócsó volt, és nem nekem kellett. Meghalt 3 hónap után, a switch része ment, meg a WAN alrendszer is, de a kettő kapcsolata nem. Tehát netre fellépett, de le nem osztota, egyik napról a másikra hozzányúlás nélkül döglött le. Beviszem, fél órát vártam a szervízes gyerekre, pedig egyedül voltam! Mondom a hibát, aszondja az kizárd dolog. VIsszakérdeztem, hogy tehát akkor te látatlanban állítod, hogy hazudok? Félsz te a haláltól? Na ekkor elkérte, hogy leteszteli. Vártam további egy órát, addig jött más ügyfél is, őket egyáltalán nem szolgálták ki, pedig garanciális gondjuk volt. Egy óra után a sárc kijön, és közli, hgoy a router jó, nekik osztja a netet. Mondom bemehetek megnézni? Azt nem.... mondom akkor küldök egy ICMP üzenetet PDA-ról, majd olvassa vissza. Hát az routeren nem megy. Hogyne menne? Hát nem is tudja, átveszik és majd betesztelik rendesen, mert most nincs felszerelés (!). Itt elöntötte a szar az agyamat, odahúztam a srácot, és közöltem vele, hogy mindketten tudjuk, hogy a router rossz, és át akar baszni. Most vagy ad egy újat AZONNAL, vagy megvárom a bolt előtt záráskor, és megbeszéljük. De nincs ilyen raktáron. Mondom akkor az árát. Jó, de lejjebb ment az ára, mióta vettem, 3 ezer forintot, ő a mostani árát adja ide. Mondom ha még ki is akarod rugatni magad a verés mellé, oké. Egyből értette. És már oké is minden.

    Gyűlölöm, utálom, hányok tőle, hogy ebben az országban mindent csak erőből lehet elintézni, azért, mert ha nem csinálod, akkor megöllek, felnyársallak, kitaposom a beled, és hasonlók. Az, hogy kötelezsége van...

Új hozzászólás Aktív témák