Keresés

Aktív témák

  • b.bone

    senior tag

    Tavaly kimentem angliába 5 hónapra. Akkoriba volt ez a momentum előfizetésem a pannonnál. Felhívtam őket hogy mi a teendő merthogy akarom kint használni. A kedves nyájas hangü ügyfélszolgálatos lányka elárulta hogy semmi amennyiben 3 hónapnál öregebb az előfizetésem és van aki fizesse. Dörzsöltem a markom hogy hü de jó.

    Kb 3 hét után nemtudtam már telefonálni. Kimenő, beővö is tiltva volt. Felhivtam őket vonalas telefonról. Méreg drágán persze. Elkezdtem nekik magyarázni hogy nekem szükségem van a telefonra mi az hogy letiltják. Kérdem a számla ki lett fizetve? Mondja igen. Kérdem akkor mi a francért tiltották? Mondja mert tul magas a forgalom. Majd szétvetett az ideg. Akkor mi a fészkes fenéért hivtam fel őket mielőtt elindultam? Mondja ilyenkor előre kell fizetni egy bizonyos összeget... Mondom neki najo. zárja le számlát és postázza ki. Igaz így egyhónapra két havidíj de ha másképp nem megy hát legyen. Olyan hangon beszélt velem mintha százmillio forintal tartoznék. grrr Persze a posta kiment. Megkapták két hétre az 55 ezrüket. De hogy a kártyát felélesztették volna? áá dehogy. Ismét telefon. Kérdem hogy a francba van pofájuk letiltva hagyni???(persze kultúráltan) Mondgya nem lett kifizetve a postázott számla. .(''ha ön mondja uram hogy kifizette
    '' mind ezt olyan gúnyos hangon amilyet életemben nem hallottam még) Na ekkor be telt a pohár. Olyan idegbetegen mint még soha elmentem a reptérre. felültem az első gépre. Hazajöttem. bevittem nekik a csekket.
    A csaj egyből mint akit betanítottak, gőgősen(mielőtt egy pillantást is vetett volna arra a papírra). lekezeően. pfuj. A kutyámat nem kezelem igy. áá most is szét vet az ideg. De mikor észrevette hogy igazat állítok. Egyből mosoly. Elnézést uram. Ugy tessék elhinni hiba volt a rendszerünkben. Nem került bele a gépbe a befizetése. Rögtön inzézkedem. 10 perc és müködik a telefonja. mondtam neki hogy feletse el. örüljön hogy nem varroma nyakukba a repülőjegy árát. (bár megtehettem volna) és felmondtam a szerződést. vettem egy vitamaxot. visszamentem angliába és ott meg egy másikat mert ugye a magyar még nem mukodott ott. Azóta vodás vagyok.

    ja és hozzá tartozik egy ezt megelőzően 1.5 évig minden számlám határidő előtt ki lett fizetve. tehát semmi okuk nem volt az egészhez. A legnagyobb poén az egészben hogy tiltás után egy dolog müködött(angliában). az sms fogadás. és az is csak egy hálózatról. na melyikről? bingó. a vodafonéról.:)

    "guilty until proven innocent" - Artisjus

  • b.bone

    senior tag

    ezt még hozzá füzöm. de külön hogy könnyü legyen kimoderálni.:)

    pannon, neked szólók. utólag is mert anno ezt nem mondtam. anyád!

    mindjárt ugy viselkedek mind csárli sín a nagydurranás egyben az agyturkálónal.

    grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

    "guilty until proven innocent" - Artisjus

  • b.bone

    senior tag

    válasz #51736960 #112 üzenetére

    Én is igazat adok neked. Ez hüho a mobilokkal az agyamra megy. Sok csili-vili színes, kamerás kacat. váó. ja meg 'fényképezőgép'. ááá pfuj. na mindegy. Egyébként ez a rávagyunk kényszerülve a mobilra szöveg jó nagy butaság. Önámítás vagy nemtom. én legalábbis marha jol érzem magam mikor némítva bevágom a fiókba 2 hétre. Ha meg valaki nem ér el hát cseszheti. ennyi.

    "guilty until proven innocent" - Artisjus

Aktív témák