Új hozzászólás Aktív témák

  • W.Wilson

    aktív tag

    válasz paatrick #176 üzenetére

    Tehát akkor az érveid sorban.

    A RT szar, mert:
    1) akárki lehet rajta profi kritikus
    Nem igaz, több kritériumnak meg kell felelni, például legalább két évig folyamatosan kell publikálni. A többit lecsekkolhatod az oldalon.
    De ugye ezen felül is szűrhetsz a top critics-re, ha még ez sem elég. Ott már öt év, félmilliós elérés stb. kell.
    Erre jön az a válaszod, hogy

    2) de hát egy top kritikus azt írta, hogy a Transformersben nehéz követni a csatákban, hogy épp melyik robot kicsoda
    Ööö, mi van???
    Ha jól emlékszem, ez egy általános kritika volt a filmmel kapcsolatban, de lehet, hogy csak a másodiknál kezdődött. Az biztos, hogy én is így éreztem a kettő közül legalább az egyiknél. A többit nem láttam.
    De hogy ez minősítené az embert, sőt magát az aggregátor oldalt? :F

    3) de így se jó, mert a vókos a vók filmeket fogja szeretni, a hiperkonzervatív meg a hiperkonzervatívat
    Igen, és?
    és nem lesz objektív
    Ez ez véleményműfaj. Nem is akar, és nem is lehet objektív. Nem lehet grafikonokat rajzolni meg képleteket felírni a művészetre.

    3) a közönségszavazat is szar, mert minden átlagfilm 90-100% között van, különben is, mit mutat ez, hogy tetszett neki?
    Igen, azt mutatja, hogy tetszett az emberek többségének. Lényegtelen, hogy miért, vagy hogy utána már nem emlékszik rá, akkor épp tetszett.

    És most jön a legjobb.
    4a) bárki értékelhet, nincs semmilyen követése hogy láttad-e vagy nem
    4b) rá kell menni az all audience-re, hogy lásd a valóságot
    Képzeld, a verified audience azokat jelöli, akik bizonyítottan vettek jegyet a filmre. Pont a review bombing ellen hozták be ezt a funkciót.

    Az Imdb meg minden filmnél használ súlyozást, nem az egyszeri átlagot közli a film főoldalán. Ezért felesleges külön kiírni. Az más kérdés, hogy a review bombolt filmeknél még külön szűrés is van, amit a pontozás oldalán leírnak.

    [ Szerkesztve ]

    %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, Mhz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel

Új hozzászólás Aktív témák