Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    Topikgazda

    válasz Yutani #4486 üzenetére

    A probléma az, hogy rengeteg ilyen kombináció van (mármint sokféle telefon és sokféle kínai VR szemüveg) ezért nehéz lesz a kérdésedre pontos választ találni.

    Ami biztos: Ha GearVR-t próbáltál ki, a Samsung telefonoknak sokkal nagyobb a pixelsűrűségük, mint a Te telefonodé így a kép is pixelesebb lesz. A követéshez is sokat hozzátesznek a beépített szenzorok (Gyrometer, Accelerator, Proximity) és szvsz a FOV is nagyobb, mint a legtöbb kínai VR headset esetében.

    Ennek ellenére azt szoktuk mondani a topikban, hogy egy kínai headset megéri a 2-3ezer forintot, inkább mint egy S7 + GV, mert akkor már inkább Vive-ra, Riftre, vagy PSVR-ra éri meg költeni. Ez utóbbi 3 mindent sokszorosan üt élményben. Szvsz most a VR-ra hatványozottan igaz az azt kapod amit fizetsz mondás. A 2-3 ezer forintos VR élményért olcsó élményt kapsz, a százezres élményért pedig prémium minőséget.

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

  • Márton

    nagyúr

    válasz Yutani #4486 üzenetére

    Közelében sem lesz a fejkövetés és a képfrissítés a gearvr-hoz képest.
    Én is végigjártam ezt az utat. A low persistence-ról nem is beszélve.
    Nyilván a rift és vive jelenleg a csúcs, de erős pc-hez, kábelhez vagy kötve.
    Nekem nagyon tetszik a gearvr-ban, hogy bárhová magammal vihetem, teljesen mobil vagyok, nem akadok kábelbe. Én egy S6-ot és a kukkert 80ezerből meg is úsztam, nekem itt a lélektani határ..

    [ Szerkesztve ]

    Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

Új hozzászólás Aktív témák