Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Raymond

    félisten

    válasz MlbMatic #8706 üzenetére

    A pantban levo szalagkabellel van gond. Joparan jeleztek hogy ez van, az Oculus forumban es a reddit-en is vannak thread-ek errol. A helyzet kezelese az Oculus reszerol hagy kivetnivalot maga utan. A fo gond hogy nincs igazabol javitas igy reklamacio eseten cserelik a HMD-t. Ez nem lenne olyan gond ha nem lenne meg mindig aranylag nagy bordel a reklamaciokkal. Eloszor is csinaltatanak veled egy rakas fenykepet es videot meg hasonlo marhasagokat (az alapokon kivul mint restart fulesek felcserelese jobb/bal oldalon stb.) mielott kapsz egy RMA szamot es bekuldheted. Aztan jobb esetben is 1-2 het mire megjon a csere. Mivel ket ev a gari ra en meg mindig varnek egy picit es hasznalnak sajat fulest inkabb ha nagyon muszaly es megvarnam amig tisztazzak ezt a dolgot es lesz marhulas nelkul csere. Egyertelmuen design/gyartas/anyagproblema es nem az hogy agyon lenne hasznalva, mert volt olyan is akinel heteken belul elojott.

    Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

  • fulton

    addikt

    válasz MlbMatic #8706 üzenetére

    Nálam is ilyen probléma van/volt...a bal fülessel. Én leszedtem a két füles részét és külsőt használtam, azonban annak a fejpántja takarta a rift szenzorát vagy nem tudom, de a lényeg hogy zavarta a követést is volt hogy zavaróan beakadt emiatt a riftben a kép. mérgemben visszatettem a két fülest, és érdekes megjavult kop kop kop!!! mozgatom nyomogatom és semmi baki a hangszóróval..szóval pas piros hogy szalag kábel vagy érintkezés volt a ludas...azótta hibátlanul működik és a követés is jó.

    A lényeg, pántos fejhallgatód nem javaslok aminek a fejen körül futó pántja széles.

Új hozzászólás Aktív témák