Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #54625216

    törölt tag

    válasz fulton #6876 üzenetére

    Nemrég rendeltem a vrcover.com-ról egy pro setet, ha megérkezik írok róla beszámolót.

  • zpeti2

    tag

    válasz fulton #6876 üzenetére

    Ha csak azért vennél VR Cover-t mert azzal nagyobb lesz a látószög akkor inkább ne költs rá. Nekem egy hete jött meg a Basic set, amiben van egy műanyag alap, ami jóval vastagabb és sprődebb mint az eredeti. Az eredetin csak az alap műanyag, amire a szivacs ragasztva van az vékony és puha gumi. Én az előző cv1-ről levettem a szivacsot és sokáig csak ezzel a gumis műanyaggal használtam, (aztán vágtam rá egy vékony vászon darabot) ezt a vr covert két percig nem bírom, annyira kemény. Adnak hozzá egy tépőzáras, lukacsos bőr szivacs párnát és vászonból egy erre tehetőt amit ki tudsz mosni. Maga a műanyag és a bőr párna is
    eggyüt legalább 2mm-el vastagabb mint az eredeti szett. Szerintem inkább kisebb lesz a látószög, de közelebb nem kerül a szemed a lencséhez az biztos. Én azért vettem mert nem akartam megint szétbarmolni a gyári műanyagot, eladásnál mindenki "gyári" állapotút szeretne. Szét kellett farigcsálnom a vr cover felfekvő részeit, hogy legalább annyira be menjen, és bőr párna nélkül azt a látószöget kapjam mint a gyárival szivacs nélkül. A bőr párna hosszútávon ráragad az arcomra, csak vászonnal együtt tudnám használni, de akkor még vastagabb lenne a párna. Ráadásul ha jól teszed fel akkor orr csíptetőnek használhatod, én nem kaptam levegőt annyira összenyomta az orrom. Valahogy elfelejtettek a párna hosszúságának megfelelően, tépőzáras részt fröccsönteni a műanyagra is. Mindkét végéből levágtam 1-1 centit, nem túl esztétikus, de sajna elég messze van Thaiföld, hogy reklamáljak:(
    Ha azért kell, hogy ne a te párnádat használd demózásra haveroknak arra jó, de arra elég ha rendelsz a cserélhető vászonból párat.
    Nekem csalódás a műanyag minősége és a nem jól méretezett bőr párna.

Új hozzászólás Aktív témák