Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kiskuplung

    őstag

    válasz BusinessGuy #55651 üzenetére

    Szerintem ez a volume down melletti lekapcsolás egy placebo.

    A kikapcsolós menüben amúgy is van restart gomb, ami nem hiszem, hogy bármit is másképp csinálna, mint amit a csávó írt, hogy volume + power on, mert az tényleg behozza a recovery menüt, és abban is van egy reboot (ahogy írja is).

    Nem vagyok Android expert, meg nyilván a hardvert se ismerem, de nyilván lehet különbség a sima power down és a restart közt (a RAM inicializálásában), szóval lehet ebben valami, én csak azt kérdőjelezem meg, hogy ennek a körülményeskedésnek van értelme, mert elég csak a restart gombot nyomogatni a shutdown menüben, az is ugyanezt a hatás éri el.

    Ez a lassú töltés nekem is gyanús volt még múlt héten, de ezen a héten nem tudtam használni a headsetet, szóval majd még értekezhetünk a tapasztalatokról.

    Amúgy nekem 1 hét kikapcsolás után (amit a legkényelmesebben szoktam elérni, úgy hogy fel se veszem a headsetet, csak addig nyomom a power gombot míg ki nem kapcsol), 1%-ot se merült le 5 nap alatt, szóval biztos, hogy nem merül le ilyen állapotban (= teljesen ki volt kapcsolva).

Új hozzászólás Aktív témák