Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gulasoft

    őstag

    válasz Magyarfarkas #42626 üzenetére

    Hát igen az oculusnál ott a climb, ki kellett adni a climb2-őt, ez meg ezért hasonlít egy kicsit hozzá. Szerintem questre nem tudják megcsinálni (vagy erős kompromiszumokkal) , mert nem statikus a pálya, random generált a növényztet, elég girbe gurba, ezt gondolom nehezebb kezelni mit egy aránylag egyenesekből álló "statikus" pályát. Memóriában is többet eszik, és processzoridőben is több itt az ütközéseket kezelni, még így is van, hogy benézel a textúra mögé. Többször leizzadtam, és nem csak a mászás miatt, de alapjában nem szeretem a horror játékokat, itt meg azért kirázott párszor hideg, mikor hallottam hogy kaparászik a pók, és nem láttam hol van, mert az ág alsó felén volt. Az hogy valamiből 30-40 darab megy el a stemen, annak meg 2 oka lehet. 1 a VR haldoklik :-), 2:a hekkerek miatt megjelenik mindenféle platformon lopott verzióban. Mondjuk pont az oculus tehetne róla, hogy ne így legyen de mostanában vett egy emberke egy használt questet és tele volt lopott progikkal, és nem volt semmi retorzió.
    Egyébként igaz az ilyen játékok questre sokkal kényelmesebbek, meglátjuk mi lesz a menet, most a 4 pályát gyűrik még kiakarják adni december előtt, meg a multin dolgoznak, amit nem is igazán tudok elképzelni, mert néha az is kihívás, hogy ne lépj mellé egy mobbal történő harc során ami sokkal statikusabb mint egy human player.

    Discord:https://discord.gg/JkRTcgf

Új hozzászólás Aktív témák