Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kiskuplung

    őstag

    válasz barcalaci84 #35590 üzenetére

    Jah, ez jó ötlet, hogy esetleg az Oculus tray tool kavar be. Most tekergettem, nem lett jobb.

    Én elhiszem Nektek, hogy ez jó, meg igazából rohadt jó volt így Until you fallozni, hogy nem kell attól félni hogy rálépek a kábelre.

    Úgyhogy majd a téli szünetben újrahúzom a gépet, amúgy is teljesen CV1-mentesíteni akartam a gépet. (az Until you fallnak is az volt a baja, hogy be volt dugva a CV1 is a gépbe :D), meg hát kb 4 éve nem installáltam már Wint, ideje újrahúzni.

    A Linkben látom, hogy milyennek kellene lennie az elvárt minőségnek, szóval én maximálisan elégedett vagyok ezzel a Q2-vel.

    Az olcsósításokkal nem értek egyet (pl szerintem ritka hülyén néznek ki a lencsék ilyen pőrén, azért a CV1ben fincsi kis anyag volt körülöttük, meg a headsetet megfogni se olyan jó érzés, mint az anyagra hajazó CV1-et), a hang is, bár határozottan jónak érzem, de asszony már panaszkodott, hogy nagyon kihallatszódik.
    Én szerintem benevezek egy FrankenQuestre, hagy legyek ebben is az első a topikban :D

    Kipróbáltam pár natív cross buy cuccot is, hát a Walking dead valami eszméletlen. Biztos, hogy ezzel meg a Robo recall-lal fogok nyomulni ha majd nem leszek PC közelben :)

Új hozzászólás Aktív témák