Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    Topikgazda

    válasz hangszoro #1826 üzenetére

    Nem értem min problémázol... Az Oculus példájából kiindulva: még csak nem is lehet kapni minden sarkon, mégis elfogyott az összes példány előreláthatólag augusztusig. Ezek szerint veszik mint a cukrot, akkor meg miért hitegeted magad azzal, hogy megéri várni és hasonlók? Mire éri meg várni? Arra, hogy olcsóbb lesz? Persze, majd egy vagy két év múlva olcsóbb lesz, de ha már eldöntötted, hogy vársz, akkor ezen mit kell tovább taglalni?

    Szerintem nem azon kellene kalkulálgatni, hogy mennyit "érdemes" még várni, sokkal inkább foglalkoztat az, hogy mikor bővítik ki az országok listáját gazdag szép hazánkkal illetve az, hogy mikor lehet instant venni a több hónapos várakozás helyett... Ha ez lenne a helyzet akkor már rég leadtam volna a rendelést rá és nem két ember feltenné a kezét a topikban ezt a véleményt és hozzáállást megerősítve...

    [ Szerkesztve ]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák