Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    Topikgazda

    válasz wollnerd #17911 üzenetére

    Beat Saber erősen ajánlott vétel, tökmindegy, hogy Early access vagy sem. Legnépszerűbb VR cím.
    A Pavlov VR nem könnyű, de nem az a cél, hogy a VR valósághű legyen? Élőben mennyire nehéz lövöldözni és eltalálni valamit? :DDD Igen, kell benne célozni és nem könnyű de ha lőttél már légpuskával akkor nem kellene, hogy gondot okozzon a nehézség bármilyen lövöldözős játékban.
    Mint minden FPS-ben itt is igaz az, hogy az elején mindig agyonlőnek a gyakorlott játékosok mert ők tapasztaltabbak.
    Pavlovhoz nemrég érkezett meg az 1.5-ös javítócsomag, rengeteg nagy változást hozott, sokkal jobbá tette a játékot.
    Mellette azért még nézz rá a Contractors VR-ra, mert azt is nagyon dicsérik, jó játék.

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

  • kiskuplung

    őstag

    válasz wollnerd #17911 üzenetére

    Szia!

    A Forest VR verziója késznek mondható, szerintem sokat már nem fognak fejleszteni rajta.

    Nagyon jól testre szabható, van snap turning is, és még a guggolás is beállítható gombnyomásra, ha nem akarsz Te magad lehajolni.

    Ami szerintem hátrány, hogy elég megterhelő élmény, mint minden utólag VR-osított, locomotiont támogató játék. De a Skyrim VR-hoz hasonlóan be lehet állítani, hogy a futás sebességétől függően "szűküljön be" a látótér, így a rosszullét minimalizálható.

    A Fallout Vr-hoz képest mindenképpen jobbnak mondanám a VR implementációt, és elég jól bele lehet élni magad. A favágás elég nagy élmény :)

    És ha már Fallout, ahhoz hasonlóan a 90 fps itt is csak álom, legalábbis nálam ez az a játék aminél AZONNAL felbőg a videókártya ventillátora, és még minimálgrafikán is folyamatosan 45 fps-re zuhan. (i7-7700K@4,2Ghz + GTX1080 + 16GB)

    Nekem egyedül csak a játék nem jött be annyira, de ez nem a VR miatt van. Annak idején monitoron elég sokat játszottam vele, meguntam.

    Ha esetleg bejönnek az ilyenek, akkor tudom még ajánlani a Solus projectet, az is túlélős, bár sokkal lightosabb, cserébe erősebb a sztorivonal. És nincsenek ellenfelek, legalábbis én 6 óra játék után eggyel sem találkoztam :)

Új hozzászólás Aktív témák