Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Raymond

    félisten

    válasz Márton #15207 üzenetére

    Szerk: upsz, veletlenul valasz lett...

    Erre nem kellett sorakozni de kihagytam mert a szek nem mozgott es kormany, Rift Meg PC2 mar van otthon:

    Az Odyssey es a mozgo platformot kivartam. PC2 futott rajta. Hat a platform felejtos, tul nagy a kesleltetes. Az Odyssey OK, de nem estem hasra tole oszinten szolva. Picit azert tobbet vartam. see FOV se az SDE nem egy szamottevo elorelepes a Rift-hez kepest.

    Amenyi aktualis HMD-t mar kiprobaltam megkockaztatom hogy se a FOV se az SDE nem kell hogy vita targya legyen az osszehasonlithatsz. Peldaul ma nemigen tudtam eldonteni hogy a HMD-k kozul melyik vagy mennyire rosszabb vagy jobb mint a Rift vagy a Go. Ami vilagos volt az az hogy Az OJO 500 sokkal jobb mint Az Explorer eseg ha a display maradt is ami volt a tobbi aprosag amit Az ergonomian javitottak az eleg sokat tesz. A pant peldaul nem alapjaban hasonlo mint volt, de sokkal egyszerubb a felrakas es a beigazitas. Mivel ezt probaltam eloszor es napkozben az osszes tobbinel a mostani betekeros pant volt ez eleg vilagosan kijott. Nem tudom milyen sikeruk lesz azon a 489EUR aron amit a rep ott mondott nekem, de sokkal jobb a termek annal a katasztrofanal amire szamitottam :)

    [ Szerkesztve ]

    Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

  • kiskuplung

    őstag

    válasz Márton #15207 üzenetére

    Miért nem? Te hogy tudsz különbséget tenni a gravitációs erő okozta gyorsulás és egyéb gyorsulás között?
    A belső füled szerintem csak simán küld egy jelet hogy eltérés van a középálláshoz képest, a szemed pedig látja, hogy gyorsulsz. Ezek után max. azt tudom elképzelni, hogy a füled egy idő után elfárad, de az gondolom ilyen fél perc után jön elő.

    Vagy te többet tudsz erről? Tényleg érdekel.

  • swado

    tag

    válasz Márton #15207 üzenetére

    Lehet, hogy rosszul fejeztem ki magam.

    Amit te mondasz, az abszolút logikus. A hirtelen gyorsulást a szék hátradöntésével szimulálja, hogy belenyomódjon a súlyod a székbe, mintha a szék támlálja tolná előre a hátad. Egy hosszabb gyorsulásnál nyilván "elveszik a hatás".

    De emellett sok mindent ad, ami ezt a hiányát ellensúlyozza. Én egy rally-s gépet próbáltam ami jóval több és kisebb mozgásból áll mint egy pályaversveny, ahhoz tökéletesen passzolt. Kívűlről úgy nézett ki, mintha nem is mozogna annyira, hogy komoly hatást keltsen, de pont jól be volt lőve.

    Folding@Hungary (Team Number: 43299) http://folding.stanford.edu

Új hozzászólás Aktív témák