Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Menthirist

    veterán

    válasz Dyingsoul #1427 üzenetére

    én azt várom hogy a "zaj" kihulljon egy kicsit a hmd-k közül. Mármint értem én hogy a vr most sláger, de tényleg kell majdnem már a Kellogg's-nak is saját hmd-t fejlesztenie? Be kell látni hogy a vr hardveres fejlesztése is sok pénzbe kerül, és nem gondolnám hogy akár egy StarVr-nak esélye lenne megfelelő mennyiségben fogynia a három nagy (vive, rift, psvr) mellett.

    Xaels: mindenképp probléma, de azzal is egyetértek, hogy ha első naptól mindenkinek szabad utat engedünk minőségben, annyira sokféle lesz a végeredmény, hogy az emberek többsége inkább elkönyveli hogy ez szar. megfelelően válogatott és tesztelt alkalmazásbolttal lehet csak biztosítani azt a minőséget, ami be is mutatja a vr erejét. Ezt pedig a hardver és szoftver kézben tartásával lehet első körben megcsinálni. Később, amikor már nagyobb "headroom" lesz a hardverekben, hogy a kevésbé jó kódot is jól jeleníthessék meg, talán ez változni fog. Most még viszont szorosan kell fogni a gyeplőt. Hardver töredezettségtől annyira azért nem tartok, attól függetlenül hogy most boldog boldogtalan hmd-t fejleszt. A fejlesztők úgyis csak a legnagyobb sdk-kkal fognak foglalkozni, az pedig az openvr/steamvr, az oculus sdk-ja és majd ami kell a psvr-hez. Mondjuk az openvr épp támogat sokféle hmd-t, szóval az is jó ha azzal megy más szemüveg, de a végső minőség kérdéses a kis szemüvegeknél.

    [ Szerkesztve ]

    Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Új hozzászólás Aktív témák