Új hozzászólás Aktív témák

  • tobias88888

    őstag

    válasz Nosam #9938 üzenetére

    Project Cars 2 fél szimulátor, lehet hogy jobban néz ki mint az Assetto, de a tényen nem változtat. Viszont az, hogy az Assetto lenne a legjobb szim az erősen véleményes, az meg röhejes hogy a többi bohóckodós árkád, aki ilyent ír azt úgy is kell kezelni: Rfactor 2, Automobilista, iRacing, Raceroom. Ezek mind bohóckodós árkád játékok... :D

    (Viszont ne folytassuk mert ez VR topik és iRacingről is volt korábban vagy 10 üzenet)

    Nem tudom hol olvastam hogy tavasszal jön, de elvileg az Odyssey-t azért adják csak az Usában mert nem tudnak elég OLED panelt gyártani (lehet hogy az iPhone X miatt is, ki tudja). Szóval ha lecseng Amerikában és lesz raktárkészletük (vagy nyitnak új gyárat) akkor biztosan elhozzák Európába is, korábban is csinálta már ezt a Samsung egy egy telefon esetén. Viszont én tavaszt írtam (konkrétan májusra tippelnék), te meg januárról beszélsz, ismered az évszakokat? :)

    Odyssey a leírások alapján nem zsákbamacska. Ide bemásoltam párat, vissza lehet olvasni. Attól függ mire használja az ember. Az iRacinges fórum alapján ahol a tulajdonosok akik fizettek érte írtak összefoglalót:
    - most már a steamVR is megy, a játékok is működnek
    - kényelmetlenebb mint az Oculus
    - sokkal inkább érezhető hogy csak középen éles a kép, mint az Oculus és Vive esetén
    - kicsit kisebb a FOV érzésre
    - a fülese borzalmas az Oculuséhoz képest
    - tracking nem olyan jó, de használható
    - a nagyobb felbontás elképesztően sokat számít az Oculushoz képest és ellensúlyozza a problémákat

    Szóval kinek mi a fontos. Ha azért nincs Oculusod mert pixeles akkor rendeld meg...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák