Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    Topikgazda

    válasz Komplikato #75 üzenetére

    Na én is ezen a véleményen vagyok: a filmnézés VR szemüvegben nem VR. Mi értelme van de most komolyan? Persze én is kipróbálnám, egy-két túlélőshow-t vagy természetfilmet izgalmas lehet megnézni, de az a lényege a VR-nak, hogy interakcióba léphetsz a környezeteddel, a filmek esetén hogy lenne ez megoldva? Plusz mi van akkor ha rossz felé bámészkodsz és pont lemaradsz jelenetekről, akcióról stb... Én rágörcsölnék arra, hogy "merre kell nézni, hogy ne maradjak le róla?" és emiatt szerintem nem élvezném, de mindenképp kipróbálnám én is. Csak azt mondom hogy egy bármilyen szimulátornak vag yjátéknak több értelmét látom, mint egy filmnek, mivel a játékban beleélheted magad a szerepbe és te irányítasz.

    Egyébként lehet, hogy itt kicsit borulnak már majd a fogalmak és némelyik játék olyan lesz, mint egy interakcióval rendelkező film. :D Mondjuk ha megnézzük a crysisokat vagy az újabb codoknak, a moha-nak a kampánymódját az sztem simán elmenne egy amolyan játék-film közötti kategóriának de lehet, hogy külön erre fognak gyártani tartalmat és megjelenik a játékok és filmek közötti új műfaj. Fene tudja. :))

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák