Új hozzászólás Aktív témák

  • Menthirist

    veterán

    válasz repvez #684 üzenetére

    Egy usb hub pl a joy-oknak igazán nem nagy valami. Én is a wireless gamepadot, gázkart és a joy-t az Arctic Z1-es monitorállványaimban lévő hub-okba dugom, az megy a gépbe. Egy usb port elvileg talán 128 eszközt tudna vezérelni, ha elég áramot tud biztosítani, de ezeknek a perifériáknak nem kell annyi.

    "Azt meg nem tudom , hogy a szemüvegeseknek, mennyire lesz jó vagy kényelmes."
    Már jó ideje nem hallottam panaszkodást ezen a téren.

    "Sztem valami ilyesmi lenen célszerü a méret csökkentés miatt is"
    Meg persze volt lézeres retinára vetítés is, de azért nem tart még ott a technológia. Pláne nem költséghatékonyan. Szemkövetés is úton van, de nem lehet megvárni az első lépcsőfokkal minden egyes technológiát, ami csak az eszünkbe jut hogy de jó lenne, mert különben nem vonjuk le idejekorán azokat a következtetéseket, amiket már le lehetne vonni. Nem a holoszobánál kell kezdődnie a vr-nak :)

    Kicsimix: jah, nem mindenki tud leakasztani egy Carmack-ot vagy egy Abrash-t hogy API-t írjanak nekik :) A Valve is összeszedett biztos jópár nagy koponyát, meg a Sony is, de azért ezekből a szintű emberekből véges a létszám :) Szóval ezen a téren úgy tűnik, ha Rift-re lövünk, akkor elérhető az Oculus API-ja is, de elvileg az OpenVR is (ha a többi szemüveghez úgyis támogatott). Akkor még egy pont az OR-nek. Marad a lézeres detektor mint egyértelmű előny (nekem az előlapi kamera nem az)

    #686: azt hiszem ehhez behozom a kakaómat :D

    [ Szerkesztve ]

    Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Új hozzászólás Aktív témák