Új hozzászólás Aktív témák

  • Csokifalo

    aktív tag

    válasz gulasoft #60219 üzenetére

    "Ha valaki nem csinálil vadul illegális dolgokat akkor szerintem megy a szemétbe a nála gyűjtött infó."
    Ugyanaz a kérdés... :DDD most szerinted mennyire érdekli a végponton a CIA-t vagy a Kínai elhárítást az, hogy mondjuk valaki a metáján kiveri magának :DDD netán kimegy a garázsba és ott egy gandzsa farm, vagy éppen 2 csíkot szív fel közben... szerintem semennyire...azt meg lehet figyelni igen, hogy mondjuk a nappaliba megy a VR, és van ott egy futógép, akkor látsz majd pár futógép reklámot napokon belül a face-n, vagy más irányított reklám jön a hírfolyamodra, de ezeket se úgy kell elképzelni hogy Julika ül valahol, és azt nézi hogy cibálod a végét, hanem a M.I meg algoritmusok. Ennyi a nagy kémkedés ami sztem érint bárkit is. Ezek most őszintén kit érdekelnek? Ha valaki 2024-ben nem tud így élni, hogy ez vesz körül, akkor miért nem barlanba vonul el valahova???Én magasról tojok ezekre, noha 1995 óta aktívan netezek stb, százfelé fizetek a neten, és még soha pl el nem tűnt egy vasam se, nem jött ki a TEK, se a CIA, sorolhatnám. Ha meg éppen cibálom a végét, és valaki látja, hát Istenem na...nagy dolog :DDD de vszleg én vagyok a looser...

Új hozzászólás Aktív témák