Új hozzászólás Aktív témák

  • Geresics

    addikt

    Kukucs!
    Még tök új vagyok a VR-témában, csak nemrég óta van Quest2-m, és használni is alig van időm, viszont egyre jobban tetszik! (Ma pl. izomlázam van a tegnapi PistolWhip-től :DDD)
    Úgy tudom, a PC-m erejét lehet használni a szebb grafika érdekében. Van egy Ryzen9-3900X, 3070 Ti 8GB, 32GB DDR4-3200, kombóm. Hogy működik ez?
    Amennyire a korábbi kommentekből láttam 2 opcióm van:
    1.) Kábellel összekötöm. Ez azért jó, mert kap közben töltést is, és nem merül le. Azért rossz, mert beleakadhatok. Kábelt adnak kölcsön haveromék szívesen kipróbálni, és ha bejön, akkor meg is tarthatom (mert neki nem jött be).
    2.) WIFI routert rakok ide az asztalra (a modem marad továbbra is a szolgáltatóé).

    De hogy néz ki ez a gyakorlatban? :F
    a.) Összedugom (1.) esetben), és az Occulus automatikusan megemeli a grafikát, meg beállít mindent?
    b.) Vagy nekem kell manuálisan átállítani minden játéknál úgy, hogy csak beállítok mindent max.ra? (Eddig 2 játékom van, és meg sem nyitottam a beállításokat :DDD)
    c.) Vagy a szemüveg fő beállításaiban kell valamit aktiválni?
    d.) Esetleg a PC-n kell valamit csinálni?
    e.) WIFI router esetén is ugyan úgy kell mindent csinálni?

    Úgy tudom, a Quest2-t tudom használni "monitorként", ilyenkor mintha egy nagyképernyős monitor lenne.
    f.) Ezt hogy tudom összehozni a PC-mmel kábel és WIFI esetén?
    g.) Imádom a 24"-os Dell P2414H monitorom, de egy-egy filmet biztos jó volna így megnézni. Ha filmet, sorozatot szeretnék VR-ben nézni, akkor milyen "paramétert" keressek mikor böngészek a kínálatban? (Most H.265/1080p-ket nézek, mert ennyit tud a monitorom.)

    Huhh, ez sok lett, át is variáltam picit átláthatóbbra... Bocsi, és köszi a válaszokat! :R

    *MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

Új hozzászólás Aktív témák