Új hozzászólás Aktív témák

  • Menthirist

    veterán

    válasz izomman1 #4501 üzenetére

    Én nem tesztelek le semmit, nekem nincs, ha jön velem szembe ilyen teszt (akár itt, akár máshol), természetesen megnézem, de nem állok vigyázban hogy az egyik vagy a másik orrába dörgöljem hogy "íííí gyáááá". És nem fogalmazok szándékosan provokatív módon, mint Cshavez tette, mivel ezzel sosem lehet normális társalgást indítani.

    de részemről is befejeztem. biztos lesz több ilyen teszt, amikor az emberek nagyobb mennyiségben hozzájutnak, vagy megunják az eddigi felállást és elkezdenek kísérletezgetni.

    Cshavez: ezt mi is meg tudnánk tenni.
    #2: kérdés melyikből tudnánk többet előhúzni (ne kezdjük el). Csak mert amióta rendszeresen ebbe a topicba járok (nagyon nem most kezdődött, annak ellenére hogy nem írok olyan gyakran ide), inkább az ocululus oldaláról való védekezést tapasztaltam, mintsem a támadást. Mert volt már minden szar, a szemüveg, a kamera, stb. Nem igazán az a kép jött le hogy szegény Vive-osok el vannak nyomva a gaz Oculusosok által. Sőt.

    [ Szerkesztve ]

    Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Új hozzászólás Aktív témák