Új hozzászólás Aktív témák

  • gulasoft

    őstag

    válasz wollnerd #43307 üzenetére

    Indexen a kábelhiba az mákosodást okozott nem függőleges csíkot, és nem hiszem, hogy pont függőleges 2 csík lenne a kábelhiba. Nekem először a steam beta-t ajánlották szemmel láthatóan csökkentette a mákot, de nem szüntette meg teljesen. Írtam is nekik, hogy kezdetektől fogva kábelfelfüggesztőn van a kábel, és egy évvel ezelőt már cserélni kellett, és mit tudnak javasolni, hogy ez ne történjen meg. Erre kb az volt a válasz , hogy ott ahol kijön a fejszettből a kábel, hagyni kell hogy szép hurokban jöjjön ki és ne feszüljön, ez egész addíg működhetne is míg egy helyben ülsz vagy állsz, de amint megmozdulsz ne adj isten legugolsz, ez a hurok tűnik el először és a kábelfelfüggesztő csak utána fog kábelt engedni, hogy kicsit megfeszül a kábel. Ezt nagyjából el is makogtam nekik, majd közölték, hogy a 2 év gari már lejárt de lássam ilyen jó fejek küldenek egy utolsó kábelt még ingyért. És megtették. Most az index ott pihen az asztalon, mert a vezérlők is kezdenek megint gallyra menni és 150euró darabja. Most már az indexre nem költenék, a Q2-őt használom 2 hónapja.
    (Erről jut eszembe, nem kell valakinek egy korának megfelelő állapotú valve index szett :-) ?)
    Szóval biztos nem kábelhiba.

    [ Szerkesztve ]

    Discord:https://discord.gg/JkRTcgf

Új hozzászólás Aktív témák