Új hozzászólás Aktív témák

  • izomman1

    senior tag

    válasz izomman1 #3796 üzenetére

    Én úgy vagyok vele mivel fél évig Touch al az Oculust idehaza nem igen lehet majd kapni addig marad a Vive.. Addig bebizonyosodik hány szenzorral képes azt nyújtani mind egy Vive és milyen költsége lesz annak. (hány szenzor USB port és hosszabbító) Illetve hogy milyen jól fog egy Vive játék benne működni (Mert láttam videókat elvileg mennek benne de a srác főleg a RealitycheckVR -ben főleg 4 szenzorral tolja - ez a megoldás már kicsit drága és durva)
    De az is fontos, hogy egy Vive kontrollerre tervezett játék mennyire lesz a más formájú Touch-al játszható\élvezhető....
    Kérlek majd írjátok meg ide mik tapasztaltok sokunkat érdekelni fog.. Csak de kár, hogy az a dec 6 is majdnem 2 hónapra van innen :-( Már aki meg tudja rendelni ...
    De remélem azért a Vive is villantani fog karácsonyra AAA címet ha más nem jövőre jön a Vive ra a Doom vagy a Fallout 4.. Na utóbbi ha Solus Project teleportálós megoldással megvalósítják.. akkor le leszek nyűgözve és sose cserélem le a Vive ot csak max a 2.0 ra , mert lesz több 100 óra tartalom rá :-))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák