Új hozzászólás Aktív témák

  • Jinxb1rd

    addikt

    Gondoltam megveszem a Pistol Whipet a Beat Saber előtt, kipróbálom, refundolom és ha tetszik, akkor majd akcióba később megveszem, a pénz meg majd mehet tovább addig a Beat Saber-be. Hát nem fenyeget ez a veszély. :D

    Először is leszögezném, hogy én rögtön kikapcsoltam a célzás segítőt: az nem játék számomra, ahol nem én célzok, hanem a gép, az aimbotnak soha nem értettem a lényegét.

    - Néha úgy érzem, főleg kétkezes fegyverhasználat esetén, hogy máshova lő, mint ahova célzok.
    - Ha az ellenfél pár méterre van tőlem, beleereszthetek egy tárat, nem érzékeli, az enemy átcsusszan rajtam és hirtelen azt se tudom hogy mivan. Megfordulok és próbálom leszedni, de az esetek 50%-ba ilyenkor egy lövést se érzékel, lőhetek akármennyit. Az ütést se érzékeli néha közelre
    - Baromság, hogy közelharcra kevesebb pontot ad, mint amikor 3 méterről fejbe lövöm. Why? Tudom ha elég erősen ütöm, akkor maxol, de ennek... miért kapok kevesebb pontszámot látványos, bonyolultabb harcstílusért?
    - Látványilag ez a játék kevés. A pályák nem változatosak, néha kimondottan együgyűek. Azt se érzem hogy tényleg fegyver lenne a kezembe.
    - Ritmikának csak akkor van értelme, ha kisbaba üzemmódba tolja az ember: akkor lehet ütemre lövöldözni, még oda se kell nézni, de hát ennek mint írtam semmi értelmét nem látom.
    - Zeneileg szeretem ezt a műfajt, de ezek nem kiugróan jó számok.

    Tapasztalatilag addig jutottam két óra alatt, hogy egy fegyveres módban, easy-n célzás rásegítés nélkül kijátszottam a pályákat és már a normál nehézségen próbálgattam

    De én szerintem ez a játék tényleg nem ér 20 eurót, maximum 5-öt. Oké, hogy nehéz, de ne azért legyen már az, mert pontatlan a játék...
    Hogy jót is mondjak róla, tényleg megmozgatja az embert, elején rengeteget gugolgattam, bár szerintem ha ráérez valaki, akkor már mozogni se kell annyit rá, szóval ez is csak ideiglenes tulajdonságnak tűnik.

    Mindenesetre refund, aztán jön a Beat Saber. ;]

    [ Szerkesztve ]

    We are only Stardust...

Új hozzászólás Aktív témák