Új hozzászólás Aktív témák

  • abéla

    senior tag

    válasz fulton #23269 üzenetére

    jaja gondoltam, most nagy a pöri... és köszi a választ;
    esetleg neked is lehet majd támpont, hogy az én 70.6 (ezt még a DK2 kalibrálóprogija mérte, én 70-71 körülit mértem) IPD-mel milyen élmény lesz az O.S (berendeltem még occón, próba j. héten);
    bár én DK2-ről jövök (meg kicsit volt a haver Vive-je a fejemen), szóval hacsak nem lesz teljesen használhatatlan számomra, tőlem aztán rosszat nem hallasz az bizos :B

    gyakorlati -kicsit lamer- kérdés a nagyérdeműhöz:
    win 8.1-gyel megy az oculus aktuális progija? (tudom 10 kell neki, de a kérdés hogy tolerálja-e még a korábbiakat vagy nocsensz)
    nyilván majd megyek 10-re, csak a megérkezésig nem biztos, hogy nekiveselkedek a felrakásnak, kipróbálni meg csak ki kellene instant.
    vagy win 8.1-ről(nem kalóz), ha megveszem a 10-es licensz-t csak update, azt leránt néhány gb-t és kész? vagy a szokásos fél napos nyűglődés (azért van pár alk./játék/eszköz)..tudom nem ide való :R

    Gigi01: köszi neked is az infót, ennek fényében nézegetem, majd látjuk, de azért mint mondtam, én vagyok a jó, kiéhezett user ... legfeljebb ha tényleg élvezhetetlen (mondjuk a már leírt bazi nagy sweet spot szélei ha elvesznek, ezzel együtt tudok élni) váltás Questre vagy Index (?? jajj 200-max 250-ról indultam vga-stol :O ); na majd pudingpróba meghozza a döntési alapot

    [ Szerkesztve ]

    hootka!

Új hozzászólás Aktív témák