Új hozzászólás Aktív témák

  • Magyarfarkas

    tag

    válasz sakkay #22803 üzenetére

    látatlanban is tesztek nélkül szinte már a tegnapi nap óta semmi nem szól mellette és az index mellett sem! Azoknak jó ,akik név miatt vesznek egy terméket, de úgy ahogy a srác írja egyszerűen nincs háttere, nincs normális tartalma az index vagy htc termékeknek! okés...viveport...de ott van 550 szemét játék ingyen, abból kb 20 ami játszható és az összes többi olyan,amivel eszembe sem jutna játszani vagy használni de sokaknak jó és el tudnak vele lenni, mindenki maga döntése a jobbak meg ugyanúgy mint a steamen megvásárolhatóak. Az oculus bármennyire is le akartam cserélni a headsetet és már vettem egy második viveot magamnak a szenzorok miatt, mert nem tudtam dönteni hogy akkor pimax, cosmos,index legyen, egyedül az oculus gyárt tartalmat és lát el bennünket olyan dolgokkal,amikre szükség is van! Lehetne velük használni természetesen oculus programokat, de nem wandra,nem index controllerre készültek...a htc lekopizta a touchokat, lehet azzal már lehetne normálisan használni az ocu programokat, de a normális követés miatt ismét bázisállomások kerülnének a falra,amit nagyon nem szeretnék,ráadásul ott vannak a kontrollerek,amik nagyon úgy néznek ki hogy 2-3 órás üzemidővel rendelkeznek! Na már most én napi szinten 2-4-8 órát is vr-ben vagyok ez számomra bizony eléggé negatív pont! Ha a hp reverb nem lenne ilyen marha kényelmetlen, akkor már az itt lenne a polcon szimulátorozni,mert a kontrollerek bizony igen silányak. jelenleg megvan a quest meg a rift s,nemsokára kiderül mennyire jó quest riftként és onnantól ha valaki a plusz két kamerát hozza fel pozitívumnak a cosmosnak,miközben a négy kamerával sincs tracking probléma a quest-el, azt inkább körberöhögöm(az a plusz felbontás különbség ismét nem nagy szám, ezért az árért hp reverb minőségű dolgot várnék el)! Oled kijelző, lehet hogy majd lehet állítani a hz-et is és a felbontás különbség a kettő között igen elenyésző hogy az ember kidobjon rá + 300 eurót,ugyanolyan marhaság kidobni az indexre + 600 eurót, mert rift s és index kijelző között akkora különbség nincs , max a hz-et tudod állítani de mivel nem vr 2.0, hanem csak kidobtak egy headsetet és semmi tartalom nincs rá és még mindig lehet nem is készül azért most tényleg nem fogok venni egy vcosmost hogy a steam sivár tartalmát nézegessem és szórakozzak azzal hogy az oculus programok jól fussanak. Akinek a név a fontos vesz indexet vagy cosmost és boldog lehet vele, de mivel megtanultam az iphone őrült korszakomból hogy hiába adok ki fél évente 1000 eurót egy új telefonra, akár egy kínai telefon is kenterbe veri ezt a gyártót 200 euróért és jelenleg a vr iparral is ez van! Az emberek meggondolatlanul vásárolnak, ráírják egy termékre hogy adidas és függetlenül attól hogy a termék használható e vagy sem belemennek,megvásárolják! Nem kell a véleményemet elfogadni, de jelenleg a tegnapi nappal és a felvezetett jövővel kapcsolatban lévő tervekkel ha a htc és a valve nem mutat be valami olyasmit amiért érdemes lesz ezekre váltani, roló lehúz! Én sokkal nagyobb biztonságban érzem magam az oculussal, nem kell küzdenem a garanciával ha van valami probléma,a játékok jók rá,követéssel semmi gondom, aki meg másik headsetet választ az az ő döntése, de hosszú távon nem biztos hogy kifizetődő lesz

    Facebook csoport: https://www.facebook.com/groups/magyarvr/ Discord:https://discord.gg/qTQ8SC8DhQ Bigscreen magyar mozi: https://www.facebook.com/groups/385665283175091

Új hozzászólás Aktív témák