Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    válasz Manitou #537 üzenetére

    Jo lesz az, nekem ugyanez van, csak sima szferikusban, meg fenyre sotetedoben. (Airwear Transition+Crizal Alize)
    Aszferikus valamivel laposabbnak nez ki, viszont dragabb :DDD

    Gondolom furt keretbe lesz, ha torhetetlen polikarbonatot adtak muanyag helyett.
    Sima muanyag ugyanis nem nagyon birja ha csurik/csavarjak/raulnek.
    (Rendes vagy damilos keretnel ez nem gond, mert a keret/damil merevit.)

    Masik elonye az Airwearnak, hogy atlatszobb, mint a muanyag, plusz nehezen karcolodik.

    Crizal Alize: anno meg a sima Crizal, meg az Alize kozul lehetett valasztani, en az utobbit kertem, mert sokkal jobban ellenall az ujjlenyomatoknak, egy mozdulattal letorolheto akkor is, ha direkt jo alaposan osszetapizod.
    Meg direkt szappanos vizzel pucolhatora terveztek. (nem ugy, mint a Zeisseket...)

    Egyebkent tenyleg botranyosak a szemuveg arak, ma bementem abba az optikaba, ahol csinaltattam a mostanit 3.5 eve, hogy kene valami extra vekony, fenyre sotetedo cucc, meg hozza valami modern keret, erre egybol az 1.67-es AS Stylis Transition-nal jottek, aminek darabja 45k Crizal2-vel (Crizal Alize-vel "csak" 43k)
    Eggyel lejjebbi kategorias, 1.6-os AS Ormix Transition csak 30k/db :O
    (ennyi asszem az AS Airwear Transition is, csak az picivel vastagabb, 1.59-es.)

    Keretbol meg akarmelyiket neztem, 35-40k volt az, ami bejon. :(

    Szoval lehet, hogy jobban jarnek egy szemmutettel 200k-ert, mint most csinaltatni minimum 100k-ert, aztan harom-negy ev mulva megint...

    Ja, sikerult felvilagositanom az optikust, hogy a Transition V az mar regi technologia, nekem a mostanaban piacra kerulo VI kene.
    O is megerositette, hogy sokan panaszkodtak az V-re, hogy 40 fok arnyekban alig sotetedik (66%), bezzeg vakito hoban meg koromfekete. (90%)

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák