Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xantomas

    őstag

    válasz Xantomas #155 üzenetére

    Új hsz, mod helyett, mert lassan olyan hosszú lesz hsz, mint valami viccrovatos tőbbstófás monológ.

    Cumiskoromban, nagy, ronda, vastag SZTK keretem volt, mert eleinte hetente törtem a fémkereteseket (volt mikor 24 órát sem bírt), verekedés, játszótérbalesetek alkalmával. Egyszer törték el a szemüvegem szándékosan, a ''nagy komoly nyolcadikosok'' egy összeszólás alkalmával. Az a tipikus filmbeillő jelenet, mikor leveszi a fejedről, ledobja és rálép. Utánna ki akartak rugni a suliból, szóval képzelhetitek mi volt utánna.
    Attól függetlenül mostanában újra tetszenek azok a keretek, amiknek vastag peremük van. Minap láttam egy keretet, fel is próbáltam, és teljesen jól illett a fejemhez. Amolyan Woody Alenes keret volt, csak egy kicsit elnyúltabb, és mint később kiderült magnéziumból volt. Egyedül az árával volt baj. 47E Forintot ki ad ki egy keretért?

    A cylinder, meg ugye szép szavakkal, a belső kancsalság. Ha jól emlékszem folyamatosan csókkent. Mostmár nincs is Cyl értéke a lencséimnek.

    Egyenlőre úgy tűnik, hogy ki fogom húzni még egy évig ezzel a garnitúrával, mert különösebben nem zavar, hogy gyengébb, sőt, egy erősebb lencsétől már fáj a fejem. Egyedül csak azzal van baj, hogy most sem mint ékszerrel bánok a szemüvegeimmel, szóval kapnak hideget, ill meleget. Viszont mindenki morog, hogy tiszta dzsuva a lencse, és hogy nem hiszik el hogy nem zavar. Hiába mondom nekik, hogy pedig nem, sőt néha jobban is látok vele, mikor kis könnypöttyök vannak rajta.

    [Szerkesztve]

    "Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

Új hozzászólás Aktív témák