Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bandus

    veterán

    válasz giigz #502 üzenetére

    nagyon jó képek, fájdítják a szívemet rendesen :)

    én is túléltem, nagyon remek volt, hatalmas élmény, azóta sem találom a helyem itthon, meg a munkahelyen.

    4,5 nap síelés volt, az elején a kezdőkkel voltam, tényleg a legelején kezdtük a dolgokat, de hamar visszajöttek az emlékek 7 évvel ezelőttről :) aztán egy kékpályás nap után már a pirosak sem okoztak gondot, de jobban élveztem a síelést a kékeken, ott azért biztosabb volt a ritmus. napi 2*2 óra oktatás volt, szóval sikerült elég sokat fejlődnöm. páran az oktatóval rádión is nyomták, jövőre ezt is ki akarom próbálni, meg pár magánórát, szeretnék minél gyorsabban, minél jobban síelni. szóval következő szezonban ide is két hetet jövök egyhuzamban :)

    köszi neked is meg mindenkinek a sok tanácsot a felszereléssel kapcsolatban, minden darabjával teljesen elégedett voltam. amit jövőre kell még vennem: vékonyabb kesztyű meg valami softshell a melegebb időkre, most jól jött volna, plusz saját bukó (ez kölcsönbe volt nálam) és egy olyan sícipő ami jó lesz 2-3 szezonra. szvsz jól megy és elég gyorsan is haladok, így olyan 80-90 flex index környékéről választok majd valamit. lehet még most, ha már ilyen remek akciók vannak a szezon végén.
    valami ilyenre: [link] vagy ilyenre [link] gondoltam.

    "a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

Új hozzászólás Aktív témák