Új hozzászólás Aktív témák

  • Tarek El-Ali

    tag

    Sziasztok !

    Kérnék egy kis segítséget .

    Felbuzdulva , hogy milyen jó lesz nekem a 1043 v2 -re felraktam a openwrt-t , és próbáltam beállítani , sikertelenül ...

    Az alapszituáció , és amit el is szeretnék újra érni , (és a gyári fw-vel be is tudtam állítani).
    A net egy huawei e5180(x.x0.1) -ből jön , a router(x.x.0.2) lan portjára, a DHCP szerver a router , és átjárónak a (x.x.0.1 van beállítva ) .

    Na sajna már most ott tartok hogy a WAN portot letörlöltem és hiába próbáltam egy vlanba összekonfigurálni sehogy sem megy . A WAN portot használnám ,hiába lanba kell ilyen esetben kötni .

    Az egyéb úri huncutságok ráérnek , ami miatt most szántam el magam az openwrt-re , hogy a PI-m túláramot kapott és a torrent illetve VPN szervert szerettem volna amíg az utódja megérkezik , valahogy helyettesíteni .

    Üdv,
    T

    [ Szerkesztve ]

    Lenovo Yoga500 i5 , Config 1:AMD X4 760K 4000 MHz ,ASRock FM2A75 Pro4-M ,2*4Gb HyperX 1600MHZ AMD R7770 KINGSTON V300 120 GB,HDD 1TB, Config 2 :AMD X4 630 , 12GB Kingston HyperX 2*2+2*4 VGA: HD5770 , MiniPC1 : OrangePiPC+ , MiniPC2: BPi M1+

Új hozzászólás Aktív témák