Új hozzászólás Aktív témák

  • hcl

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz Anakin007 #13502 üzenetére

    "Lehet, de gépek hálózatba kötése nem éppen mindennapos, átlag felhasználós gyakorlat."

    Hogy miiiiii? :) Mikor már mindenkinek wifi rútere van, meg több gép, minden családtagnak laptopja? Wifis okostelefonja?

    "Az iso-ról a legtöbben azt se tudják, mi az, mármint a hétköznapi userek."

    Csak Vérpistike, aki a letöltött warez játékait isoból tolja be a Daemon toolsba :)

    "Mit akar az átlagos jónép inkább: ssh kapcsolatot csinálni win7/xp és a telefonja között vagy szkennelni?"
    Ez néha Winnyóz alatt is elég meredek ám. Különben a jónép mind a kettőt akarja, csak a felhasználás célja változó ;)

    Hibái mind a két rendszernek vannak, de a windózért elkérnek 30 ropit, és rámondja a MS, hogy csak ez z egy igaz renccer, Linuxot meg tudod, hogy össze kell kalapálni, de utána atombiztos.

    Aki folyamatosan hackelni akarja a gépét, annak ott a windóz, mert akiket ismerek, mindig valamit telepítgetnek rá, öszeborítják, rakják újra - aki csak használja a gépét, annak Linux.

    Különben nekem most pont Linuxon van bajom, mert nincs semmi, ami kezelné az 1100D-m RAW file-jait, (az 1000D-t viszi minden, kb. azonos a kettő :D ), így kénytelen vagyok jpegbe fotózni :S

    @rt06 & Sh4d0W : Igen, a mai Ubik ellenfele a Win7 és 8 - na a Win7-et simán verik :D

    A XP-Ubi összehasonlítás az Lubuntu+XP vonalon értelmes, azokon a gépeken, amikre nem lehet XP-t rakni. Nekem van ilyenem, és még az Lubuntu is gyorsabb az XP-nél, ráadásul ugye az Lubi friss.
    Amire meg egy Pentium M-es laptopot használ az ember, arra egy Lubuntu megfelelő.

    [ Szerkesztve ]

    Mutogatni való hater díszpinty

Új hozzászólás Aktív témák