Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bandit21

    addikt

    válasz szacsee #64153 üzenetére

    A bf miatt én is úgy gondolom, szégyellje magát a cég, a wc-n lehuzast úgy értettem, hogy csupán ezért - figyelemmel az idei rendelések gyors intézésére - nem hagynam ki őket a képből, ha olyannak kell ajánlani valamit aki mondjuk 5/8 nm szettet keres már használható pereccel pedállal.

    A DIY tappal akár egy p1v2 + Meki + csl lc is megáll 399+199+119+60 postával 780 eur körül. És akkor két perec van, lc fék és 25 ért 8 nm.

    Ez továbbra is jó ajánlat. Sokkal jobb nála az R12/16 Alpha mini meg a Cs dd is de drágább is. Ezt meg mindenki maga érzi tud e érte fizetni többet.
    Aki nem tud/ akar de elvan 5 nm el (mert mondjuk egy t150 ről vált) és elég neki a P1 és lc se kell 170 ért nagyon boldog lesz. Külön a bf gondok miatt nem beszélnem másra.

    De abszolút értem amit írsz, amit Veled csinálnak az felháborító.

    regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

  • bnorci71

    addikt

    válasz szacsee #64153 üzenetére

    Most rendeltem egy vízhűtést, a cég honlapján. Tegnap volt készlet ma délelőtt nem most megint volt. Amikor nem volt akkor nem is engedtek rendelni. A cégnél nagy születésnapi akció van szóval pöröghet rendesen a webshopjuk. A visszaigazoló e-mailben nem láttam a házszámot és a telefonszámomat pedig a regisztrációkor ezeket megadtam. Egy gyors e-mail válasz a visszaigazolásra , hogy ezen fontos adatokat adják át a szállítónak hisz enélkül a csomag nehezen fog megtalálni, 10perc és jön a válasz, hogy hozzáadták.
    Na kérem ez a vásárlói élmény és itt nem 1000-2000juros tételekről beszélünk hanem 50-150jurósról

    "If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

Új hozzászólás Aktív témák