Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tusi_

    addikt

    válasz Bandit21 #64148 üzenetére

    A Fanatec fohadiszallasa asszem 80 km-re van tolem, de ott nincs nekik kiallitoterem, legalabbis 5 eve nem volt. Amikor rendeltem a cuccot, Hamburgbol kuldtek, kb 800km tolem. Gondolom, mivel kinaban gyartjak, oda jon vissza hajon es onnan szorjak szet.

    Nem akarok atmenni Fanatec fikazasba. Nekem nagyon rossz tapasztalatom van veluk, mind minoseg, mind support teren.
    Lattam a videokat a CSL 5Nm-rol, hogy tengelyestol esett ki a kormanyrud es tomegevel, nem 1-2 darab.
    En speciel jonak tartom a Fana vezetes elmenyt, amikor epp nincs vele bajom, akkor tetszik, de ezt a herce-hurcat en nem vallalom be veluk meg 1x.

    Pedalbol tudtommal a V3 a king, az meg ugyan jo, de nem kiemelkedo. Meg a power kittet is megvettem hozza, vmit javult, de messze van attol, amit en szeretnek.

    mindenkepp mas gyarto lesz. Simucube nekem nem eri meg, annyira sokat nem jatszom azert, meg felesleges egy szkandergep otthonra, amikor igy is mar csak a karször tart ossze. Hol itt faj, hol ott.. :U

    [ Szerkesztve ]

    eat, sleep, play, replay

  • szacsee

    nagyúr

    válasz Bandit21 #64148 üzenetére

    "A bf miatti kavarás miatt szerintem nem kéne lehuzni őket a wc-n főleg hogy az idei rendelések mennek szépen gyorsan. De mindenki nagyfiú és dönt maga."

    Igen részben igaz, főleg az idei elérhető rendelésekre vonatkozó rész.
    BF-ről csak annyi, hogy bő egy hónapja kértem a november 23-án rendelt (minden elérhető volt és nem volt benne 2.5x) megrendelésem törlését, egy hétre rá jött a válasz, hogy nem törölhető és a fórumon olvasva ez inkább egy körüzenet volt, mint személyes levél.
    Rá egy hétre jött egy levél a 2.5X rendelésem törlésére reagálva, aminek lényege, hogy nem látják a rendszerben a survey állapotot, így a várakozók listájára kerültem.
    Kértem levélben hogy töröljék, rá egy hétre törölték és visszautalták a pénzt, a kupont is elküldték. Sajnos a 23-án rendelt tételek azóta is a levegőben, pedig eredetileg bő egy hónapja kértem, hogy töröljék a megrendelést. Az már hab a tortán, hogy január elején is írtam nekik, de ott még megemlítettem, hogy nem mondom le a megrendelésem, ha elküldik gyorsan (november végén és januárban is volt minden tétel készleten).
    Szóval nagyfiúsan nem minden arany ami fénylik és tudom próbálják összeszedni magukat, de amikor a Te 200K-d áll benne 3 hónapja annyira nem rózsás már egyből a helyzet.
    Csupán az érem másik oldalát próbáltam leírni...
    Ráadásul ugye paypal nálam nem működött, chargeback akkor érvényesíthető, ha 30 napig nincs reakció az eladó részéről... szóval szopattyú kicsikét. ;)

Új hozzászólás Aktív témák